Laura i Kasper w sensualnej sesji zdjęciowej. Takiego zdjęcia można im pozazdrościć

Laura i Kasper, "Hotel Paradise"
"Hotel Paradise". Kasper i Laura rozmawiali o Karolinie
Źródło: player.pl
Związek Laury i Kaspra był dla widzów i fanów "Hotelu Paradise" dużym zaskoczeniem. Choć para miała się ku sobie już w Panamie, w show nie stworzyli relacji i woleli spróbować szczęścia u boku innych uczestników. Od wielkiego finału epatują miłością, co spotyka się z dużym uznaniem internautów, jednak nowa, sensualna sesja, przeszła ich najśmielsze oczekiwania.

Laura w parze z Grzegorzem doszła aż do finału. Wielu widzów obserwując z boku ich poczynania, właśnie im wróżyło prawdziwą relację i szansę na udany związek po 'Hotelu Paradise". Wszystkiemu z boku przyglądał się Kasper, który niezdecydowanie krążył między Wiktorią a Karoliną, by przyjacielskiego szczęścia zaznać u boku Dominiki. I gdy nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Kasper i Laura przyznali, że połączyło ich coś więcej. 

Kasper i Laura w sensualnej sesji zdjęciowej

Każda wzmianka w mediach dotycząca miłości Kaspra i Laury budzi wiele emocji, a zdjęcia z ich ostatniej wspólnej sesji mogły doprowadzić do palpitacji serca niejednego fana pary. Wszystko przez estetyczne, skromne, a zarazem pełne miłości i namiętności fotografie, które para zamieściła na swoich profilach na Instagramie. 

"Wyglądacie obłędnie. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś spojrzy na mnie tak, jak Wy patrzycie na siebie" - napisała jedna z obserwatorek Laury na Instagramie. 

Pod postami w mediach społecznościowych w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy. Aprobatę dotyczącą zdjęć wyrazili także niektórzy uczestnicy “Hotelu Paradise”. Wśród nich znaleźli się Anita, Marika, Kuba, Oliwia i Klaudia. Choć nie zdecydowali się na wylewny opis fotografii, dodawane przez nich serca wyrażają wsparcie i radość, że ich znajomi zaznali przy sobie szczęścia. 

Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie
Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie. Opowiedzieli o swoim związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kasper i Laura - związek

Tuż po zakończeniu emisji 5. edycji “Hotelu Paradise” Laura i Kasper udzielili szczerego wywiadu Aleksandrze Głowińskiej z serwisu cozatydzien.tvn.pl. Wyznali, że jeszcze w Panamie spędzili romantyczny wieczór na plaży, długo ze sobą rozmawiając, jednak to po powrocie do Polski między nimi zaiskrzyło. 

"Jesteśmy świeżą parą. Najpierw chodzenie za rękę po Warszawie bez przypału. Musimy to zaliczyć, a potem będziemy myśleć. Na razie spędzamy weekendy u siebie, pomieszkujemy" - powiedzieli zgodnie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości