Gwiazdy

Najmłodszy syn Anny Przybylskiej wspomina mamę. "Wyobrażam sobie jej zapach i dotyk"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jan Bieniuk, Anna Przybylska

Jan Bieniuk to najmłodszy syn Anny Przybylskiej. W chwili jej śmierci miał zaledwie trzy lata. Niedawno udzielił pierwszego oficjalnego wywiadu, w którym przyznał, że tęsknota jest z nim każdego dnia. "Znam wszystkie jej zdjęcia i niektóre filmy wideo, które nagrywał tata. Uważam, że była bardzo ładna" - powiedział.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Jej najmłodszy syn ma obecnie 11 lat. W wywiadzie opowiedział, że choć niewiele pamięta, ma przed oczami obraz ukochanej mamy. Co wspomina najczęściej? 

Jan Bieniuk o Annie Przybylskiej 

Anna Przybylska była ulubienicą Polaków. Niemal z każdym wystąpieniem w filmie, czy serialu zdobywała coraz większe grono fanów. 5 października 2014 roku wszystkie oczy skierowane były na jej rodzinny dom. To właśnie tam odeszła w spokoju, pozostawiając po sobie pustkę i zrozpaczoną rodzinę. Jan Bieniuk jest dziś nastoletnim chłopcem. Najmłodsze dziecko aktorki w rozmowie dla portalu viva.pl opowiedziało o wspomnieniach związanych Anną Przybylską.

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem? Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

"Coś pamiętam. Na przykład, kiedy ufarbowała włosy na blond. Weszła do łazienki z czarnymi, a wyszła z jasnymi. A mnie zamurowało, bo prawie jej nie poznałem. Wyobrażam sobie jej zapach i dotyk, i jak mnie przytulała. Znam wszystkie jej zdjęcia i niektóre filmy na wideo, które nagrywał tata. Uważam, że była bardzo ładna. Myślę o mamie codziennie i wtedy moja twarz robi się smutna. Staram się więc myśleć o jej uśmiechu, bo ja też robię się wtedy weselszy. Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem. A jak myślę o mamie, to zastanawiam się, co by powiedziała na to, czy na tamto. I że pewnie by na mnie nakrzyczała, że nie włożyłem talerza do zmywarki. Pogodziłem się z tym, że jej nie ma. Staram się nad sobą nie użalać, bo przecież – jak mówi babcia Lidzia – trzeba iść dalej" - powiedział. 

Dzieci Anny Przybylskiej wspominają mamę 

Oliwia Bieniuk jeszcze w szkole zdecydowała, że chce wkroczyć do świata show-biznesu. Ma za sobą pierwsze kontrakty i role w serialach. W jednym z wywiadów wyznała, za czym najbardziej tęskni i w jaki sposób myśli o mamie po latach od jej śmierci.

"Brakuje mi rozmów z nią. Wiedziałaby o mnie wszystko. Tacie niektórych rzeczy nie mogę powiedzieć. (...) Myślę o mamie, gdy idę spać. I modlę się za nią. Codziennie" - powiedziała Oliwia Bieniuk.

Szymon Bieniuk w chwili śmierci Anny Przybylskiej miał 8 lat. W szczerym wywiadzie przyznał, że jeszcze do niedawna nie potrafił opanować łez, gdy myślał o mamie. Uważał ją za najlepszą przyjaciółkę i nie wiedział, czy kiedykolwiek pogodzi się z jej odejściem. Jak wyglądały ich rozmowy? 

"Powiedziała mi, że mnie kocha, bo jestem jej synem, ale ważne, że jestem jej przyjacielem. Mówiła, że jesteśmy bratnimi duszami. Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru. Pamiętam, jak nas rozśmieszała, gdy razem nagrywaliśmy film. Była taka mega zabawna. Czasem myślę o tym, jaka byłaby teraz. Ale gdybanie nie jest tu potrzebne" - wyznał Szymon Bieniuk, 16-letni syn Anny Przybylskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości