Gwiazdy

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem. "Nigdy nie będzie się akceptowanym przez wszystkich"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Agnieszka Dygant zdradziła, jak chroni syna przed hejtem. Gwiazda jest mamą 12-letniego Xawerego i jak sama zaznaczyła, często tłumaczy mu, że to rodzina jest najważniejsza.

Agnieszka Dygant jest znaną polską aktorką. Gwiazda zyskała sławę dzięki roli Franciszki Maj w serialu TVN "Niania". Widzowie pokochali jej postać, a serial do tej pory zdobywa coraz to młodsze pokolenia fanów. Prywatnie Agnieszka Dygant była związana z aktorem Marcinem Władyniakiem. Po rozstaniu aktorka związała się z reżyserem Patrickiem Yoką, z którym doczekała się syna Xawerego.

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Agnieszka Dygant jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak nie pokazuje w nich najbliższych osób. Gwiazda stara się trzymać ich z dala od blasku fleszy, a także nie mówi o nich w wywiadach.

Tym razem aktorka zrobiła wyjątek i w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak stara się chronić syna przed hejtem. Agnieszka Dygant powiedziała, że często rozmawia o tym z dzieckiem i tłumaczy mu, że to rodzina jest najważniejsza.

- Zawsze go wspieram, zawsze mówię, gdzie jest jego rodzina i że liczą się ci najważniejsi, najbliżsi członkowie rodziny i że to my jesteśmy ważni, a nie to, co powie cały świat — powiedziała.

Zobacz całą rozmowę:

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem? Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Agnieszka Dygant często rozmawia z synem

Agnieszka Dygant zaznaczyła, że nie da się być lubianym przez wszystkich, ale nie to jest ważne w życiu.

- Oczywiście, fajnie jest być akceptowanym, ale nigdy nie będzie się akceptowanym przez wszystkich. To, że nie wszyscy go lubią bądź akceptują, to tylko znaczy, że ma ciekawą osobowość i to znaczy, że taki już jest, będzie sobie musiał z tym radzić. My jesteśmy tu po to, że będziemy go wspierać i zawsze może na nas liczyć, bo bardzo go kochamy i on to czuje — powiedziała aktorka.

Jakiś czas temu w mediach pojawił się temat ślubu Agnieszki Dygant i Patrika Yoki, ponieważ para nie powiedziała sobie jeszcze sakramentalnego "tak". W rozmowie z Jastrząb Post aktorka wyznała, że syn pytał ją o ślub.

"On się zastanawia, bo dla niego to było tak oczywiste, że my jesteśmy razem i nigdy się nie zastanawiał, czy rodzice są po ślubie, czy nie. I zadał kilka takich pytań, ale nie pociągnęliśmy tego. Temat umarł naturalnie. Więc zwolniłam się i z brania ślubu, i z odpowiedzi na to pytanie" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości