Najmłodszy syn Anny Przybylskiej wspomina mamę. "Wyobrażam sobie jej zapach i dotyk"

Jan Bieniuk, Anna Przybylska
Jan Bieniuk o Annie Przybylskiej. Opowiedział o tęsknocie
Źródło: MW MEDIA
Jan Bieniuk to najmłodszy syn Anny Przybylskiej. W chwili jej śmierci miał zaledwie trzy lata. Niedawno udzielił pierwszego oficjalnego wywiadu, w którym przyznał, że tęsknota jest z nim każdego dnia. "Znam wszystkie jej zdjęcia i niektóre filmy wideo, które nagrywał tata. Uważam, że była bardzo ładna" - powiedział.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Jej najmłodszy syn ma obecnie 11 lat. W wywiadzie opowiedział, że choć niewiele pamięta, ma przed oczami obraz ukochanej mamy. Co wspomina najczęściej? 

Jan Bieniuk o Annie Przybylskiej 

Anna Przybylska była ulubienicą Polaków. Niemal z każdym wystąpieniem w filmie, czy serialu zdobywała coraz większe grono fanów. 5 października 2014 roku wszystkie oczy skierowane były na jej rodzinny dom. To właśnie tam odeszła w spokoju, pozostawiając po sobie pustkę i zrozpaczoną rodzinę. Jan Bieniuk jest dziś nastoletnim chłopcem. Najmłodsze dziecko aktorki w rozmowie dla portalu viva.pl opowiedziało o wspomnieniach związanych Anną Przybylską.

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

"Coś pamiętam. Na przykład, kiedy ufarbowała włosy na blond. Weszła do łazienki z czarnymi, a wyszła z jasnymi. A mnie zamurowało, bo prawie jej nie poznałem. Wyobrażam sobie jej zapach i dotyk, i jak mnie przytulała. Znam wszystkie jej zdjęcia i niektóre filmy na wideo, które nagrywał tata. Uważam, że była bardzo ładna. Myślę o mamie codziennie i wtedy moja twarz robi się smutna. Staram się więc myśleć o jej uśmiechu, bo ja też robię się wtedy weselszy. Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem. A jak myślę o mamie, to zastanawiam się, co by powiedziała na to, czy na tamto. I że pewnie by na mnie nakrzyczała, że nie włożyłem talerza do zmywarki. Pogodziłem się z tym, że jej nie ma. Staram się nad sobą nie użalać, bo przecież – jak mówi babcia Lidzia – trzeba iść dalej" - powiedział. 

Dzieci Anny Przybylskiej wspominają mamę 

Oliwia Bieniuk jeszcze w szkole zdecydowała, że chce wkroczyć do świata show-biznesu. Ma za sobą pierwsze kontrakty i role w serialach. W jednym z wywiadów wyznała, za czym najbardziej tęskni i w jaki sposób myśli o mamie po latach od jej śmierci.

"Brakuje mi rozmów z nią. Wiedziałaby o mnie wszystko. Tacie niektórych rzeczy nie mogę powiedzieć. (...) Myślę o mamie, gdy idę spać. I modlę się za nią. Codziennie" - powiedziała Oliwia Bieniuk.

Szymon Bieniuk w chwili śmierci Anny Przybylskiej miał 8 lat. W szczerym wywiadzie przyznał, że jeszcze do niedawna nie potrafił opanować łez, gdy myślał o mamie. Uważał ją za najlepszą przyjaciółkę i nie wiedział, czy kiedykolwiek pogodzi się z jej odejściem. Jak wyglądały ich rozmowy? 

"Powiedziała mi, że mnie kocha, bo jestem jej synem, ale ważne, że jestem jej przyjacielem. Mówiła, że jesteśmy bratnimi duszami. Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru. Pamiętam, jak nas rozśmieszała, gdy razem nagrywaliśmy film. Była taka mega zabawna. Czasem myślę o tym, jaka byłaby teraz. Ale gdybanie nie jest tu potrzebne" - wyznał Szymon Bieniuk, 16-letni syn Anny Przybylskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości