Nowe fakty ws. śmierci Jansena Panettiera. Odtworzono przebieg wydarzeń tragicznej nocy

Jansen Panettiere nie żyje - nowe fakty w sprawie
Jansen Panettiere nie żyje - nowe fakty w sprawie
Źródło: Getty Images
Jansen Panettiere był amerykańskim aktorem młodego pokolenia i bratem znanej aktorki Hayden Panettiere. 28-latek został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Policja przedstawiła wstępne ustalenia. Śledczy zrekonstruowali częściowo zdarzenia z tego tragicznego wieczora.

Hayden Panettiere przeżywa kolejną życiową tragedię. Amerykańska aktorka pożegnała ukochanego brata Jansena, który był pięć lat młodszy od niej. Śmierć 28-latka była owiana tajemnicą, a śledczy próbują właśnie rozwikłać zagadkę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na miejscu tragedii nie wykryto udziału osób trzecich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o śmierci babci i relacji z tatą. Ich relacje diametralnie się zmieniły

Jansen Panettiere nie żyje - nowe fakty w sprawie

Informacja o śmieci Jansena Panettiere obiegła media 22 lutego. Służby miały zostać wezwane do mieszkania Jansena Panettiere w niedzielę 19 lutego po południu. Przyczynę śmierci młodszego brata Hayden Panettiere wciąż ustalają śledczy, którzy częściowo zrekonstruowali przebieg wydarzeń, które miały miejsce w dniu tragedii.

Z policyjnego raportu, na który powołuje się portal Page Six wynika, że Jansen Panettiere, od dłuższego czasu chorował na depresję. Artysta został znaleziony w swoim mieszkaniu przez przyjaciół w niedzielny wieczór. Postanowili go odwiedzić, zaniepokojeni tym, że nie przyszedł na umówione kilka godzin wcześniej spotkanie i nie odpowiadał na ich telefony. Kiedy weszli do mieszkania, 28-latek siedział nieruchomo na krześle. Ponieważ nie dawał oznak życia, przyjaciele natychmiast wezwali karetkę i próbowali reanimować mężczyznę. Niestety nie udało się go uratować. Policja nie podała jeszcze przyczyny zgonu młodego artysty. Zapewne czekają na sekcję zwłok zmarłego.

Jansen Panettiere - kim był?

Jansen Panettiere urodził się 25 września 1994 roku w Palisades w stanie Nowy Jork. Tak jak siostra związany był z przemysłem rozrywkowym. Debiutował jako dziecko, na początku lat dwutysięcznych. Pierwsze szlify zdobywał jako aktor głosowy, a w 2002 roku pojawił się w serialu Disney Channel "Even Stevens", w którym wystąpił także młody Shia LaBeouf. W 2003 roku Jensen Panettiere wystąpił w sitcomie "Hope & Faith" oraz dramacie "Third Watch", a w następnym roku wcielił się w postać Periwinkle w serialu "Blue's Clues." Jedyny brat Hayden Panettiere miał też okazję grać u boku siostry. Razem na ekranie pojawili się m.in. w filmie "Tiger Cruise" z 2004 r. czy rok później w familijnej opowieści "Racing Stripes".

W ostatnich latach Jansen Panettiere wystąpił w filmie "The Last Day of Summer" i za rolę w tym filmie został nominowany do Young Artist Award oraz serialach takich jak "The Walking Dead" czy "Major Crimes". W 2022 roku pojawił się w wakacyjnym filmie "Love and Love Not".

Ostanio Jansen Panettiere szukał ukojenia w malarstwie. Stworzył ponad 50 obrazów. Swoją twórczością dzielił się na Instagramie. Profil aktora jest pełen kolorowych portretów i abstrakcyjnych dzieł. Ostatni post, który wrzucił to abstrakcyjny portret jego dziewczyny Catherine Michie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości