Janusz Chabior wkręcony przez żonę z okazji urodzin. Zobaczcie, co działo się na scenie!

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Janusz Chabior został wkręcony przez żonę

Janusz Chabior został wkręcony przez żonę. Agata Wątróbska zorganizowała niespodziankę, jakiej nikt by się nie spodziewał, a efektami para pochwaliła się na Instagramie. Aktor za kilka dni skończy 60 lat i będzie pamiętał ten moment już do końca życia.

Janusz Chabior i jego żona Agata Wątróbska stanowią jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para w 2021 roku stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie "tak" przed obliczem Boga. Aktor od dawna tłumaczył, że jest niewierzący, jednak zdecydował się na ślub kościelny ze względu na ukochaną. Janusz Chabior przyznawał przy tym, że cała ceremonia była w jego postrzeganiu wręcz "magicznym przeżyciem". Małżonków dzieli 18 lat różnicy, jednak nie jest to dla nich przeszkodą. Agata Wątróbska właśnie udowodniła, że dobrze wie, jak zaskakiwać męża.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Janusz Chabior został wkręcony przez żonę. Tego się nie spodziewał

Janusz Chabior 17 lutego skończy 60 lat. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów zaczął wielkie świętowanie kilka dni wcześniej za sprawą niespodzianki, jaką przygotowała mu żona. Agata Wątróbska postarała się o to, by jej ukochany niczego się nie domyślił. Janusz Chabior o wszystkim opowiedział na Instagramie.

"To był wkręt!!! Moja żona Agatka, na moją sześćdziesiątkę, której notabene nie chciałem celebrować, wkręciła mnie na maxa. W poniedziałek mieliśmy zagrać spektakl 'Pozytywni' w Teatrze Garnizon Sztuki. Od paru miesięcy miałem go w swoim harmonogramie. W poniedziałek okazało się, że będzie to spektakl wykupiony przez jakąś firmę. Przebieram się, żartujemy z kolegami, wychodzę na scenę, zaczynamy grać, no i zaczęły się dziać rzeczy które, choć bardzo rzadko, ale w teatrze zdarzają się" - zaczął swoją opowieść.

Okazało się, że na widowni siedzą również aktorzy — najbliżsi przyjaciele i współpracownicy Janusza Chabiora. Celebryci zachowywali się niczym najgorsza możliwa publiczność w teatrze. Byli głośni i przeszkadzali artystom ze sceny. Wszystko było jednak zamierzone.

"Jakaś awantura w foyer teatru, telefon dzwoni na widowni, komuś rozsypują się monety. Wzrasta we mnie irytacja. Co za niesforna publiczność! Pewnie niektórzy podrinkowali przed spektaklem. Będzie ciężko, pomyślałem i wtedy zadzwonił ponownie telefon, który jakiś widz w pierwszym rzędzie odebrał i zaczął rozmowę!! Przestaliśmy grać, facet skończył, ktoś z widowni krzyknął 'no grajcie'. Pomyślałem, że jeszcze jedna taka chamówa i kończymy. Po chwili ponownie zadzwonił telefon" - ciągnął dalej.

Janusz Chabior kończy 60 lat. Przyjaciele zapewnili mu niespodziankę

W plan Agaty Wątróbskiej i przyjaciół rodziny byli wtajemniczeni oczywiście aktorzy, którzy tego dnia grali z Januszem Chabiorem w Garnizonie Sztuki.

"Popatrzyłem na Łukasza Simlata i wtedy on odpalił rakietę. Opie**olił typa wyrwał mu telefon z ręki i powiedział: 'tak cię mamusia kultury uczyła?' i zszedł ze sceny. Zapanowała cisza. To było mega mocne. Co za dzień pomyślałem i wtedy rozpaliły się światła, huknęły petardy, zobaczyłem znajome, roześmiane twarze na widowni i usłyszałem gromkie 'Sto lat'. Byłem w szoku!!" - podkreślił.

Janusz Chabior opublikował krótkie nagranie z tego momentu. Nie zabrakło urodzinowego tortu, życzeń i wzruszających nagrań od między innymi rodziców aktora. Co ciekawe, Janusz Chabior przez cały czas nie miał nawet najmniejszych podejrzeń co do tego, co zaraz miało się wydarzyć.

"Cała akcja wymagała iście wojennej konspiracji. Bar, Dj. dzięki Hirek Wrona znajomi i przyjaciele, których nie mogłem zobaczyć. Wielki tort. Nic nie zauważyłem. Nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Udało się! Dziękuję ci Agatko. Nikt nigdy mnie tak nie wkręcił. Nigdy nie miałem tylu gości na imprezie. Nigdy nie bawiłem się tak dobrze. Kocham cię, kocham cię najmocniej na świecie Agatko" - napisał Janusz Chabior.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości