Jarosław Bieniuk zaliczył wpadkę, chodzi o stronę dla dorosłych. Teraz się tłumaczy

Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk tłumaczy się fanom
Źródło: MWMEDIA
Jarosław Bieniuk z okazji Dnia Dziecka opublikował kompilację zdjęć i filmów swoich pociech. Fani piłkarza zauważyli jednak, że przy jednej z fotografii pojawiła się nazwa strony dla dorosłych. Jarosław Bieniuk usunął post i wytłumaczył sytuację.

Jarosław Bieniuk to nie tylko były piłkarz, ale przede wszystkim ojciec na pełen etat. Były partner Anny Przybylskiej doczekał się czwórki dzieci: trójka z nich to owoce związku z aktorką, trzyletni synek Kazimierz natomiast jest synem Martyny Gliwińskiej. Jarosław Bieniuk chętnie pokazuje fanom swoje życie prywatne, jednak rzadko kiedy pokazuje się w towarzystwie młodszych pociech.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Damian Michałowski o współczesnym ojcostwie
Źródło: Cozatydzień.tvn.pl

Jarosław Bieniuk musiał się tłumaczyć

Jarosław Bieniuk z okazji Dnia Dziecka pokazał kompilację zdjęć swoich dzieci. Na fotografiach widać też było synów piłkarza, co jest rzadkością. Internauci szybko zwrócili jednak uwagę na coś innego.

Fani Jarosława Bieniuka dopatrzyli się bowiem w zakładkach nazwy... strony z filmami dla dorosłych. Piłkarz szybko usunął swój post i niedługo potem wytłumaczył całą sytuację. Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Bądźcie szczęśliwi! Kocham Was P.S Wstawiam nową rolkę, ponieważ w ostatniej pojawił się chochlik w postaci screenshota, nie z mojego komputera
- napisał.

Pod postem chętnie wypowiedzieli się fani, którzy zauważyli, że synowie Anny Przybylskiej są bardzo podobni do ich zmarłej mamy.

"Chłopaki to czysta mamuśka";

"Piękny obrazek. Cieszy oko i serce. Chwyta też za serce";

"Panie Jarku, gratuluję pięknej relacji z dziećmi, które wychowywał Pan i wychowuje nadal na oczach niemal całej Polski. Dobra robota Tato" - czytamy w komentarzach.

Jarosław Bieniuk ułożył sobie życie u boku Zuzanny Pactwy

Jarosław Bieniuk przez X lat był życiowym partnerem Anny Przybylskiej. Para, mimo długiego stażu, nigdy nie zdecydowała się na ślub. Zakochani doczekali się trójki dzieci: córki Oliwii oraz dwóch synów: Jana i Szymona. Najstarsza z pociech jest już pełnoletnia i również próbuje swoich sił w show-biznesie.

Gwiazda chorowała na nowotwór trzustki. W 2013 roku poddała się operacji usunięcia guza. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni. Jarosław Bieniuk został wówczas sam z trójką dzieci, w których wychowaniu do teraz aktywnie uczestniczą dziadkowie. Po śmierci ukochanej piłkarz przez wiele lat nie mógł znaleźć szczęścia w miłości.

W pewnym momencie na jego drodze pojawiła się Martyna Gliwińska. Celebrytka zaszła w ciążę z Jarosławem Bieniukiem, jednak ich relacja była bardzo burzliwa. W 2020 roku na świat przyszedł syn pary, Kazimierz. Mimo wszystko związek rodziców chłopca nie przetrwał próby czasu. Rok później Jarosław Bieniuk poznał modelkę Zuzannę Pactwę. Piłkarz nigdy nie ukrywał, że była to miłość od pierwszego wierzenia. Zakochani są ze sobą do dziś.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości