Jennie Garth z "Beverly Hills 90210" jest chora. Opisała objawy i ostrzega fanów

Tori Spelling i Jennie Garth
Tori Spelling i Jennie Garth
Źródło: Getty Images North America/Noel Vasquez/Getty Images
Jennie Garth dała się poznać szerszemu gronu odbiorców jako Kelly Taylor w serialu "Beverly Hills 90210". Aktorka wyznała po latach, że zmaga się z chorobą i zaapelowała do fanów, by poszli się zbadać, jeśli odczuwają ból.

Wszyscy pamiętają rozkapryszoną Kelly Taylor z "Beverly Hills 90210". Piękna aktorka, która wcielała się w zadziorną i żądną przygód uczennicę szkoły średniej, dziś jest dorosłą kobietą. Jak wygląda jej życie?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Jennie Garth - problemy zdrowotne

Jennie Garth wyszła za mąż za Petera Facinelliego, któremu urodziła trzy córki. Niestety, ich miłość nie przetrwała. Po rozwodzie aktorka ułożyła sobie życie u boku Dave'a Abramsa. Para wzięła ślub i cieszy się swoją miłością z dala od mediów.

I choć życie uczuciowe jest stabilne, pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Aktorka nie mogła uwierzyć w diagnozę, którą usłyszała.

Sylwia z „Żon Miami" o traumie z dzieciństwa
Sylwia Heart z programu „Żony Miami" w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o traumatycznej historii z dzieciństwa.
Źródło: Co za Tydzień

Jennie Garth jest chora. Nie wierzyła w diagnozę

Kilka lat temu Jennie Garth skarżyła się na sztywność palców i dłoni. Odczuwała nieustający ból w kolanach, który utrudniał jej normalne funkcjonowanie. Po trzech latach od usłyszenia diagnozy w końcu się z nią pogodziła. Postanowiła powiedzieć o tym światu i przestrzec młodych ludzi, by badali się, jeśli zauważą jakieś niepokojące objawy.

Aktorka nie wierzyła w diagnozę, dopóki nie poszła na rezonans magnetyczny.

"Kiedy słyszysz słowo 'artretyzm', kojarzysz je z osobami starszymi i osobami nieruchomymi, które nie mogą prowadzić aktywnego życia. Byłam, jak i jestem za młoda na zapalenie stawów. Kiedy wiesz, z czym masz do czynienia, zawsze możesz trochę obejść ten problem. Zdecydowanie nie pozwalam, aby cokolwiek mnie ograniczało. Nie przyjmuję leków na swój stan, ale często stosuję miejscowy, dostępny bez recepty żel, który zapewnia "ulgę" na wszelkie bóle stawów" - powiedziała w rozmowie z insider.com.

Aktorka cierpi na najczęściej występującą postać choroby. Chrząstki ulegają erozji, a uszkodzenia są nieodwracalne i mogą wymagać operacji.

Objawy choroby pomogły jej złagodzić spacery z psem i gra w golfa.

"Nie pozwalam, by cokolwiek mnie ograniczało" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America/Noel Vasquez/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości