Jennifer Aniston spotkała się z aktorką z "Friendsów" po 26 latach. Ta scena przejdzie do historii

Tak teraz wygląda Mae Whitman
Jennifer Aniston spotkała się z aktorką z "Friendsów" po 26 latach
Źródło: Getty Images
Jennifer Aniston spotkała się z aktorką z "Friendsów" po 26 latach. Mowa o dziecięcej gwieździe Mae Whitman, która zaskoczyła serialową Rachel Green i przywitała się z nią po tak długim czasie. Nie obyło się bez wzruszeń. Młoda aktorka powiedziała, jak zapamiętała Jennifer Aniston. Okazało się, że otoczyła ją wspaniałą opieką na planie "Przyjaciół".

Serial "Przyjaciele" o grupie przyjaciół mieszkających na Manhattanie, w Nowym Jorku, emitowany był przez amerykańską stację telewizyjną NBC w latach 1994–2004. Zagrała w nim Jennifer Aniston jako Rachel Green, Courteney Cox, która wystąpiła jako Monica Geller, Lisa Kudrow, czyli Phoebe Buffay oraz Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Matthew Perry, czyli Chandler Bing i David Schwimmer - zakochany w Rachel Ross Geller.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

MISHEEL_MONIKAMROZOWSKA
Misheel Jargalsaikhan. Niezwykła przyjaźń z Moniką Mrozowską
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jennifer Aniston spotkała się z aktorką z "Friendsów" po 26 latach. Jak wygląda dziś Mae Whitman?

"Friends" zdobył sławę na całym świecie. Produkcję uhonorowano sześcioma nagrodami Emmy, a także Złotym Globem. Wśród obsady największą karierę zrobiła Jennifer Aniston, która znana jest z wielu innych produkcji telewizyjnych i filmowych. Serial zasłynął wyjątkowo dużą liczbą gwiazd, które pojawiły się tu w gościnnych rolach. Brad Pitt zagrał mężczyznę, który nienawidził Rachel. Julia Roberts wcieliła się w postać mściwej koleżanki Chandlera. Danny DeVito pojawił się jako nietypowy striptizer.

W produkcji wystąpiła też dziecięca aktorka Mae Whitman, która w wieku ośmiu lat zagrała epizod w serialu. Wcieliła się w rolę dziewczynki, którą Ross Geller przez przypadek zrzucił ze schodów.

Mae Whitman wciąż zajmuje się aktorstwem. Dziś ma 34 lata. Zagrała w takich produkcjach jak: "Good Girls", "The Duff" czy "Kochane kłopoty: rok z życia". Niedawno została zaproszona również do talk-show "Live with Kelly and Ryan", w którym gościem była także Jennifer Aniston! Poniżej zobaczycie nagranie, na którym uwieczniono ich spotkanie po 26 latach.

"Chciałam się tylko przywitać, ponieważ byłaś dla mnie niesamowicie miła. To był mój ukochany show, a ty sprawiłaś, że poczułam się częścią obsady. Byłaś tak miła i przytuliłaś mnie. Dziękuję, to wydarzenie zostanie w mojej pamięci na zawsze" - Mae Whitman wyznała Jennifer Aniston.

Mae Whitman w serialu "Friends"
Mae Whitman w serialu "Friends"
Źródło: Instagram @mistergarf

Jak zmienił się Cole Sprouse, syn Rossa z "Friends"?

Znaną dziecięcą gwiazdą z serialu "Friends" jest również Cole Sprouse, który ma brata bliźniaka Dylana. W 2001 roku po raz pierwszy wystąpił bez brata w produkcji telewizyjnej. W "Przyjaciołach" grał Bena, syna Rossa Gellera. Później jego kariera nabrała rozpędu za sprawą produkcji "Nie ma to jak hotel" i "Nie ma to jak statek". Wcielił się też w rolę Jugheada Jonesa w serialu "Riverdale".

Oprócz aktorstwa bierze udział w sesjach zdjęciowych dla popularnych magazynów modowych, między innymi dla "Vogue'a". Zamiast studiów filmowych poszedł na inny kierunek. Zainteresował się archeologią i fotografią. Aktor miał też problemy prawne. Został oskarżony przez użytkowniczkę Twittera o molestowanie seksualne, którego miał się dopuścić w 2013 roku podczas imprezy w Nowym Jorku. Cole Sprouse skrytykował rozpowszechnianie takich oszczerstw.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości