Bajkowy ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Aktorka nie mogła powstrzymać łez

Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub
Źródło: Getty Images
Ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka z pewnością zapisze się na kartach największych wydarzeń z życia gwiazd Hollywood. Podczas 3-dniowej celebracji zakochani przysięgali sobie miłość i olśniewali niemal każdym szczegółem wesela. Wśród zaproszonych gości pojawili się znani aktorzy, prezenterzy i muzycy.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka to gotowy scenariusz na film. Zakochani w młodości rozstali się i ułożyli sobie na pozór szczęśliwe życie u boku innych osób. Żadne z nich jednak nigdy nie zapomniało o niesamowitym uczuciu i po 17 latach ponownie tworzą płomienną relację. Para artystów przypieczętowała swoje uczucie ślubem równie bajkowym, co ich historia. 

Jennifer Lopez i ben Affleck wzięli ślub

Od 19 do 21 sierpnia 2022 roku trwała celebracja zaślubin Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Pierwszego dnia zaproszeni goście uczestniczyli w kolacji próbnej. W sobotę para stanęła na miłosnym kobiercu, przysięgając sobie miłość aż po grób. To właśnie 20 sierpnia wszyscy zgromadzeni na uroczystości przywdziali białe, eleganckie stroje i towarzyszyli młodej parze. 

Ben Affleck i Jennifer Lopez kolejny raz zawarli związek małżeński, tym razem w swojej zapierającej dech w piersiach posiadłości w Georgii, wycenianej na niespełna 9 milionów dolarów. Panna młoda zaprezentowała się w szykownej białej sukni projektu Ralpha Laurena. Krótkie rękawy i niebanalny, rozłożysty kilkumetrowy tren i welon sprawiły, że Jennifer Lopez prezentowała się niczym postać z bajki. 

Ben Affleck zdecydował się na dwukolorowy zestaw. Czarne spodnie i biała marynarka idealnie podkreśliły powagę ceremonii. Podczas składania przysięgi zaproszeni goście skandowali "Bennifera", a tuż po symbolicznym założeniu obrączek rozległy się gromkie brawa. Jennifer Lopez nie mogła pohamować wzruszenia.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ślub Bena Afflecka i Jennifer Lopez 

Nie zabrakło na przyjęciu także dzieci Bena Afflecka - Violet, Seraphiny i Sama, oraz dzieci Jennifer Lopez - Emmy i Maxa. 

W niedzielę, 21 sierpnia uroczystość zakończył wspólny piknik i grill dla zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się między innymi: Matt Damon, Jane Fonda, Renee Zellweger, Jimmy Kimmel i reżyser Kevin Smith. Wzięcia udziału w celebracji odmówiła była żona Bena Afflecka - Jennifer Garner oraz brat aktora. Za powód mieli podać wcześniejsze zobowiązania zawodowe i rodzicielskie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości