Gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck wezmą kolejny ślub? Media ujawniły listę gości oraz datę wesela

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck w najbliższy weekend ponownie staną na ślubnym kobiercu? Według informatorów amerykańskiej prasy już 19 sierpnia rozpocznie się huczne przyjęcie, które potrwa trzy dni. Na liście gości znalazły się najsłynniejsze światowe sławy. "Ben Affleck chce, by cała uwaga była skupiona na nich w tym wielkim dniu".

Jennifer Lopez i Ben Affleck w lipcu 2022 roku zaskoczyli wszystkich zdjęciami z niewielkiej, prywatnej ceremonii z Las Vegas. To właśnie wtedy mieli po raz pierwszy przyrzec sobie miłość aż po grób. Kilka dni później media obiegły pierwsze doniesienia o planowanym wielkim przyjęciu dla rodziny i przyjaciół. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują kolejny ślub 

Jennifer Lopez i Ben Affleck złożyli sobie przysięgę w kaplicy w Las Vegas. Artystka zadeklarowała, że postanowiła przyjąć nazwisko ukochanego, a noc zaślubin była jednym z najszczęśliwszych momentów w ich życiu. Odpowiadając na pytania dotyczące szczegółów ceremonii i swojej kreacji dodała, że oboje zdecydowali się na założenie ubrań pochodzących z recyklingu. 

Jak donosi portal pagesix.com, zakochani szykują się obecnie do kolejnego przyjęcia, tym razem wystawnego i szykownego. Trzydniową uroczystość ma rozpocząć kolacja próbna, która ma odbyć się w piątek 19 sierpnia 2022 roku. W sobotę para oficjalnie przysięgnie sobie miłość, a w niedzielę wszyscy zaproszeni goście mają spotkać się na wspólnym pikniku i grillu. 

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli" Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Ślub Jennifer Lopez i Bena Aflecka

Jak informują media, Jennifer Lopez na sobotnią uroczystość wybrała wyjątkową i niestandardową suknię od Ralpha Laurena. Przez cały weekend gwieździe ma towarzyszyć redakcja "Vogue", która będzie dokumentowała wszystkie zmiany w stylizacjach. 

"Ben Affleck chce, by cała uwaga była skupiona na nich w tym wielkim dniu" - czytamy w oświadczeniu na stronie portalu "Page Six". 

Według amerykańskich mediów ślub i wesele Jennifer Lopez i Bena Aflecka uświetnią gwiazdy światowego formatu. Na liście gości znaleźli się bowiem Matt Damon, Jimmy Kimmel, Casey Affleck czy Drea de Matteo. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości