Jennifer Lopez o zaręczynach z Benem Affleckiem. "Łzy spływały mi po twarzy"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się

Jennifer Lopez w specjalnym nagraniu opowiedziała o zaręczynach z Benem Affleckiem. Piosenkarka nie kryła wzruszenia i zdradziła, jak doszło do romantycznej sytuacji. Tymczasem w sieci zaczęły już pojawiać się pierwsze informacje dotyczące ślubu pary.

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o zaręczynach Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para, która swego czasu nazywana była "Bennifer", wróciła do siebie po prawie 20 latach rozłąki i znów planuje wspólną przyszłość. Piosenkarka opowiedziała fanom za pomocą Instagrama "wyjątkową historię" ponownych zaręczyn.

Ben Affleck oświadczył się Jennifer Lopez w... wannie

Jennifer Lopez opowiedziała, jak po raz drugi oświadczył się jej Ben Affleck. Przypomnijmy, że zakochani już kiedyś byli zaręczeni i miało dojść do ślubu. Kilka dni przed uroczystością piosenkarka ogłosiła, że jednak do niej nie dojdzie. Teraz natomiast znów daje szansę na miłość z popularnym aktorem. 

Ben Affleck dobrze zna upodobania swojej partnerki, więc na zaręczyny wybrał nietypowe, ale jednocześnie jej ulubione miejsce - wannę…

"Sobotni wieczór w moim ulubionym miejscu na ziemi (w wannie z bąbelkami), mój ukochany ukląkł na jedno kolano i się oświadczył" - opowiadała Jennifer Lopez w opublikowanym nagraniu.

Piosenkarka wypuściła specjalny newsletter, który zatytułowała "Jak to było?". Gwiazda nie ukrywała, że była kompletnie zaskoczona takim rozwojem wydarzeń. 

"Po prostu patrzyłam mu w oczy, uśmiechając się i płacząc, a jednocześnie starając się zrozumieć, że po 20 latach to wszystko dzieje się na nowo. Dosłownie zaniemówiłam, a on zapytał: 'czy to znaczy, że się zgadzasz?'. Odpowiedziałam: 'tak, oczywiście, że tak'" - relacjonowała. 

Jennifer Lopez nie ukrywała wzruszenia.

"Uśmiechałam się szeroko, a łzy spływały mi po twarzy. Czułam się niesamowicie szczęśliwa i spełniona. To nie było nic nadzwyczajnego, ale była to najbardziej romantyczna rzecz, jaką kiedykolwiek mogłam sobie wyobrazić" – podsumowała.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć "Żony Miami" - Ewa Sama wyznała, dlaczego zdecydowała się na ślub. Ta historia to gotowy scenariusz na film. Źródło: Co za Tydzień

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują ślub, jednak nie są jeszcze zdecydowani co do terminu uroczystości. Jak donoszą osoby z otoczenia pary, wesele ma odbyć się na takich samych zasadach, jak 20 lat wcześniej. Zmiany mają dotyczyć liczby gości, która ma być zdecydowanie dłuższa. Wśród zaproszonych znajdzie się też była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner, z którą ma trójkę dzieci. Jennifer Lopez ma nie mieć nic przeciwko temu pomysłowi, ponieważ sama traktuje ją jak rodzinę i ma z nią świetny kontakt.

"Ben i Jen chcą mieć wyszukany i uroczysty ślub i nie mają zamiaru oszczędzać na żadnych wydatkach" - mówiła informatorka z otoczenia narzeczonych w rozmowie z Hollywood Life.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Rich Fury/WireImage/Getty Images

Pozostałe wiadomości