Quentin Tarantino zostanie ojcem po raz drugi. Informację potwierdził jego menedżer

Quentin Tarantino zostanie ojcem po raz drugi
Quentin Tarantino zostanie ojcem po raz drugi
Źródło: NOLAM GALAI/Getty Images North America
Quentin Tarantino już niebawem zostanie ojcem drugiego dziecka. O radosnej nowinie poinformował jego menedżer. Jak na razie nie zdradzono płci maleństwa, a sam reżyser nie zabrał głosu w tej sprawie.

Jako pierwszy informację o ciąży żony reżysera podał izraelski dziennik "Jedi’ot Acharonot", dodając, że to zaawansowany etap i dziecko niebawem powinno przyjść na świat.

Quentin Tarantino zostanie po raz drugi ojcem

Teraz radosną nowinę o powiększeniu się rodziny reżysera serwisowi E! News potwierdził menedżer reżysera. Niestety agent Quentina Tarantino nie chciał zdradzić dodatkowych szczegółów. Nie jest znana płeć dziecka. Nie wiadomo również, czy rodzice wybrali już imię.

Już od ponad dziesięciu lat reżyser związany jest z izraelską piosenkarką Daniellą Pick, którą poznał w 2009 r. podczas premiery filmu "Bękarty wojny". Para zaręczyła się w lipcu 2017 r., a już rok później w listopadzie odbył się ich ślub. W 2020 r. na świecie pojawił się ich synek, który, jak podkreślał reżyser, otrzymał imię po dziadku jego żony. I choć syn Leo jest oczkiem w głowie znanego reżysera, gwiazdor niewiele mówi o nim w mediach.

Od kilku lat Quentin Tarantino razem z żoną przebywają większość czasu w Izraelu, skąd pochodzi 38-latka, a w Stanach Zjednoczonych zjawia się tylko z powodów zawodowych.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Quentin Tarantino mieszka w Izraelu

Co ciekawe, reżyserowi na tyle spodobało się w Izraelu, że postanowił nauczyć się języka hebrajskiego. Quentin Tarantino wcześniej nie był żonaty, a w wywiadach podkreślał, że skupiał się głównie na karierze i to ona była jego priorytetem.

Wszystko zmieniło się, kiedy poznał Daniellę Pick. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im dużo szczęścia. Mamy nadzieję, że niebawem reżyser wraz z ukochaną zdradzą imię i płeć dziecka. Serdecznie gratulujemy.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: NOLAM GALAI/Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości