Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Piosenkarka potwierdziła doniesienia

Autor:
Aleksandra
Czajkowska,
Kamila
Jamrożek
Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się. Doniesienia pojawiały się już w mediach od kilku dni, jednak teraz piosenkarka potwierdziła to oficjalnie. Dodała na Twitterze krótkie nagranie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck mają za sobą burzliwą historię miłosną. 52-latka i 49-latek wrócili do siebie po prawie 20 latach rozłąki. Ich pierwsze zaręczyny zakończyły się fiaskiem. Czy tym razem powiedzą sobie sakramentalne "tak"?

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się

Jennifer Lopez ogłosiła zaręczyny z Benem Affleckiem w krótkim filmie na Twitterze. Swój wpis zatytułowała "Ważne ogłoszenie". Gwiazda z uśmiechem na twarzy i szczęściem w oczach powiedziała, że ma dla fanów bardzo osobistą informację.

Jennifer Lopez pokazała też zaręczynowy pierścionek od Bena Afflecka. Aktor podarował ukochanej pokaźniej wielkości jasnozielony diament. Gwiazda miała go na palcu podczas zakupów w Los Angeles, co szybko wychwycili paparazzi.

Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Drugie zaręczyny Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie po prawie 20 latach przerwy. Gwiazdy nie ukrywają swoich uczuć. W sieci ciągle pojawiają się zdjęcia, na których zakochani okazują sobie mnóstwo czułych gestów. Ben Affleck zasypuje ukochaną pocałunkami i ciągle trzyma ją w objęciach. Wygląda na to, że ich miłość z dnia na dzień kwitnie coraz bardziej.

Nad parą wisi jednak niezbyt wesoła przeszłość. Poprzednio w związku byli w 2002 roku. Zaręczyny ogłosili po kilku miesiącach od czasu ujawnienia związku, podobnie jak i teraz. Ślub jednak odwołali i to kilka dni przed ceremonią. Czy scenariusz się powtórzy? A może tym razem parę czeka happy end? Dowiemy się niebawem.

Jennifer Lopez o związku z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez w programie "The Ellen DeGeneres Show" przyznała, że nigdy nie przypuszczała, że po tylu latach rozłąki ponownie połączy się z Benem Affleckiem.

"Czuję się taka szczęśliwa, szczęśliwa i dumna, że mogę z nim być. To piękna historia miłosna, ponieważ dostaliśmy drugą szansę" - mówiła.

Gwiazda przyznała, że teraz czuje się zupełnie inaczej niż poprzednio, kiedy byli w związku. To dla niej całkiem nowe doświadczenie.

"Jesteśmy teraz starsi, jesteśmy mądrzejsi, mamy więcej doświadczenia, jesteśmy w różnych miejscach naszego życia, mamy teraz dzieci i musimy być bardzo świadomi tych rzeczy. (...) Kiedy znajdziesz kogoś i naprawdę, naprawdę go kochasz i dostajesz drugą szansę, to jest naprawdę rzadkość, cenna, piękna rzecz i nie bierzemy tego za pewnik" - powiedziała celebrytka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości