Jennifer Lopez wzruszyła się na scenie. "Dziękuję tym, co złamali mi serce"

Jennifer Lopez podczas przemówienia
Jennifer Lopez zdobyła statuetkę MTV za całokształt twórczości
Źródło: Getty Images
Jennifer Lopez zdobyła nagrodę MTV za całokształt twórczości. Jej zwycięskie przemówienie przejdzie do historii. To jeden z najchętniej przypominanych momentów wyjątkowej gali. Wyjaśniamy dlaczego.

Gwiazda odebrała statuetkę za swoje dokonania muzyczne i filmowe. Co ciekawe, w swoich podziękowaniach doceniła tych, którzy zawsze byli przy niej oraz tych, którzy rzucali jej kłody pod nogi. Wyznała, że jest wdzięczna "porażkom i rozczarowaniom za naukę, jak stać się silną", oraz dzieciom "za naukę miłości". 

Jennifer Lopez na gali MTV Awards

Piosenkarka, podczas przemówienia nie mogła powstrzymać łez. Wzruszenie spotkało się z ogromnymi owacjami i uznaniem za szczerość, wrażliwość i oddanie swojej twórczości. 

"Chcę podziękować ludziom, którzy dali mi radość, i tym, którzy złamali mi serce. Tym, którzy byli ze mną szczerzy, i tym, którzy mnie okłamali. Chcę podziękować prawdziwej miłości i chcę podziękować kłamstwom, którymi sama się karmiłam, bo dzięki temu wiedziałam, że muszę się rozwijać" - powiedziała Jennifer Lopez

Gwiazda odniosła się także do swojego życiowego partnera, Benna Afflecka oraz wieloletniego menedżera Benny’ego Mendinę. 

"Jesteś tak dobry jak ludzie, z którymi pracujesz. Ale jeśli masz szczęście, stajesz się dzięki nim jeszcze lepszy. A ja miałam pod tym względem wiele szczęścia" - wyznała. 

Klaudia z "Hotelu Paradise" podsumowała udział w programie. Co się stało między nią a Sevagiem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Statuetka MTV dla Jennifer Lopez

Przemówienie wokalistki cytują niemal wszystkie redakcje na świecie. Publiczność zgromadzona w Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii reagowała aplauzem niemal na każde słowo wypowiadane przez Jennifer Lopez. Na koniec gwiazda obiecała swoim fanom, że dopóki starczy jej życia i sił będzie dzieliła się swoją twórczością. 

"Chcę podziękować wszystkim, którzy powiedzieli mi zarówno w twarz, jak i za moimi plecami, że nie dam rady. Naprawdę myślę, że nie dałabym rady bez was. I wiem, że nie dałabym rady bez fanów, którzy widzieli [moje] filmy. To dla was tu jestem i byłam, kocham was" - powiedziała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości