Jeremy Renner otrzymał poruszający list od siostrzeńca. Co w nim było?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jeremy Renner dostał wzruszający list od siostrzeńca

Jeremy Renner wraca do sił po poważnym wypadku, do którego doszło kilka miesięcy temu. Teraz aktor pochwalił się w sieci wyjątkowym prezentem od siostrzeńca. Dostał list od kilkulatka. Wyjawił, co w nim było.

Jeremy Renner jest znanym amerykańskim aktorem. W poniedziałek 2 stycznia tego roku w mediach pojawiła się informacja, że gwiazdor uległ poważnemu wypadkowi podczas odśnieżania.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jeremy Renner miał poważny wypadek

Przedstawiciel prasowy aktora, wkrótce po opublikowaniu tej informacji, przekazał mediom komunikat:

"Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w krytycznym, ale stabilnym stanie z obrażeniami doznanymi w trakcie wypadku, który miał miejsce podczas odśnieżania. Renner jest pod stałą opieką rodziny i lekarzy" - powiedział w rozmowie z Variety.

Na początku w mediach pojawiały się szczątkowe informacje o stanie zdrowia aktora. Niedługo później rzecznik prasowy aktora powiedział, jakich obrażeń doznał aktor.

"Możemy potwierdzić, że Jeremy doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych. Przeszedł operację 2 stycznia 2023 r. Wrócił z operacji i pozostaje na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stabilnym" - wyznał.

Kilka dni po wypadku Jeremy Renner opublikował w mediach społecznościowych kilka zdjęć ze szpitala. Aktor zapewnił fanów, że czuje się już znacznie lepiej, mimo widocznych obrażeń twarzoczaszki.

Jeremy Renner pokazał list od siostrzeńca

Aktor wyszedł ze szpitala i w domu powraca do zdrowia. Gwiazdor regularnie informuje swoich fanów o postępach w rehabilitacji i pokazuje zdjęcia. Dużym wsparciem są dla aktora jego bliscy, którzy nie odpuszczają go na krok.

Ostatnio Jeremy Renner podzielił się poruszającym prezentem od siostrzeńca.

"Mam ogromne szczęście, bo mój wujek to Hawkeye [ktury] jest pierwszym z Avengersów. I mam też ogromne szczęście, bo mój wujek żyje po wypadku" - napisał chłopiec.

Jeremy Renner pokazał list od siostrzeńca
Jeremy Renner pokazał list od siostrzeńca Jeremy Renner pokazał list od siostrzeńca Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości