Joanna Opozda podobna do Leonarda DiCaprio? "Przypominam 50-letniego typa"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Opozda podobna do Leonarda DiCaprio?

Joanna Opozda postanowiła zażartować ze swojego zdjęcia, które jakiś czas temu zrobili jej paparazzi i porównała je do zdjęcia Leonarda DiCaprio. Aktorka nie miała na sobie makijażu i napisała, że przypomina dorosłego mężczyznę.

Joanna Opozda słynie ze swojego poczucia humoru. Aktorka często "puszcza oko" do internautów żartując ze swoich zdjęć lub z doniesień medialnych. Przypomnijmy, że po gali rozdania nagród Empiku aktorkę łączono z Remigiuszem Mrozem, gdyż para siedziała obok siebie podczas gali i rozmawiała.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu. Źródło: Co za Tydzień

Joanna Opozda podobna do Leonarda DiCaprio?

Do tych doniesień niedługo później odniósł się sam pisarz, publikując na Instagramie zabawny wpis, który nawiązywał do obecnego trendu w sieci.

Remigiusz Mróz komentuje "romans" z Joanną Opozdą
Remigiusz Mróz komentuje "romans" z Joanną Opozdą Remigiusz Mróz komentuje "romans" z Joanną Opozdą Źródło: Instagram

Teraz Joanna Opozda wybrała podobną drogę. Aktorka skomentowała zdjęcie, które zrobili jej paparazzi. Aktorka została uwieczniona na fotografii bez makijażu. Jak sama napisała, wygląda na zdjęciu jak 50-letni mężczyzna i zestawiła je ze zdjęciem Leonarda DiCaprio.

"Nie wiem, czy to dobrze, że przypominam 50-letniego typa, ale przynajmniej dobry aktor" - napisała aktorka.

Poniżej dodała:

"Ps. dzięki za nowe profilowe, najlepsze fotki mojego życia" - dodała.

Joanna Opozda przypomina Leonarda DiCaprio?
Joanna Opozda przypomina Leonarda DiCaprio? Joanna Opozda przypomina Leonarda DiCaprio? Źródło: Instagram

Joanna Opozda i Antoni Królikowski — rozstanie

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla Joanny Opozdy. Media codziennie rozpisywały się o aktorce po tym, kiedy na jaw wyszły jej problemy rodzinne z ojcem Dariuszem Opozdą. Niedługo później okazało się, że jej mąż Antoni Królikowski odszedł od niej na kilka tygodni przed narodzinami ich dziecka.

Aktorka bardzo przeżyła ten czas, a także ciążę, która była zagrożona. Od tego czasu oboje w mediach nie szczędzili sobie przykrości i mówili o prywatnych sprawach. Od kilku miesięcy jednak para zaprzestała wyciągać prywatę na forum publiczne, a aktor nie kryje się już z nową partnerką.

Ostatnio wokół Antoniego Królikowskiego znów zrobiło się głośno po tym, kiedy został zatrzymany przez policję.

Aktor miał być pod wpływem środków odurzających. Niedługo po tym, jak informacja pojawiła się w mediach, zabrał głos na Instagramie i wyjaśnił, jak doszło do tej sytuacji. Zapewnił, że nie zażywa narkotyków, a medyczną marihuanę, która pomaga mu w walce ze stwardnieniem rozsianym.

Aktor zaznaczył również, że został zatrzymany przez policję, kiedy miał odwiedzić synka, sugerując, że mogła być w to zamieszana Joanna Opozda. Aktorka niedługo później wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, które szybko usunęła.

"Mieszasz mnie znowu w te rozgrywki i upubliczniasz, w jaki sposób starałam się walczyć z twoim nałogiem, że robiłam ci testy i ty już dobrze wiesz, że nie chodziło o testy na marihuanę... To już jest inna sprawa. Syna nie widziałeś ponad trzy miesiące. Alimentów dalej nie płacisz. Mieszasz mnie co chwilę z błotem, kłamiesz, manipulujesz faktami, próbujesz mnie dyskredytować, opowiadając bajki, kiedy ja wychowuję i utrzymuję naszego syna. (...) Nie obchodzisz mnie ani Ty, ani Twoje 'medyczne' skręty. Jak wiesz, wszystkie sprawy przekazałam prawnikom. Niech sąd zdecyduje, co dalej" - napisała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/GETTY IMAGES

Pozostałe wiadomości