Jessica Ziółek zaręczyła się. Była ukochana Arkadiusza Milika pokazała pierścionek

Jessica Ziółek zaręczyła się
Jessica Ziółek zaręczyła się
Źródło: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA
Jessica Ziółek po głośnym rozstaniu z Arkadiuszem Milikiem związała się z piłkarzem ekstraklasy Miłoszem Mleczko. Teraz podzielili się z internautami wyjątkowym momentem. Zakochani zaręczyli się.

Jessica Ziółek zyskała sławę w polskim show-biznesie za sprawą związku z piłkarzem, reprezentantem Polski Arkadiuszem Milikiem. Para spotykała się przez 10 lat. Piłkarz pochodzi z Tych, a jego była ukochana z Siemianowic Śląskich, związek tworzyli już od czasów liceum.

Jessica Ziółek zaręczyła się

W 2021 r. w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Para na początku przestała wrzucać do mediów społecznościowych wspólne fotografie, a niedługo później modelka zmieniła status na Facebooku na "wolna", czym ostatecznie potwierdziła plotki o rozstaniu.

Niedługo później piłkarz był widziany z modelką Agatą Sieramską, która jest jego obecną partnerką. Jessica Ziółek długo nie pokazywała swojego nowego chłopaka, jednak w grudniu ub.r. jej nowy związek wyszedł na jaw. Okazało się, że jej ukochanym jest piłkarz ekstraklasy Miłosz Mleczko.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o relacji z Mandaryną
Anna Świątczak od pewnego czasu żyje w bardzo dobrych relacjach z Mandaryną. W rozmowie z naszym serwisem wokalistka zdradziła kulisy tej znajomości.

Kim jest ukochany byłej dziewczyny Arkadiusza Milika?

Młodszy o cztery lata sportowiec bardzo szybko zaczął pojawiać się w mediach w związku z nową relacją. Teraz para podzieliła się z internautami wyjątkowym wydarzeniem. Mimo krótkiego stażu związku Jessica Ziółek zdecydowała się przyjąć pierścionek zaręczynowy. Miłosz Mleczko oświadczył się modelce w dzień swoich urodzin.

"Najlepszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć. Powiedziała tak" - napisał.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od fanów i bliskich pary. Nie pozostaje nam nic innego, jak również dołączyć się do życzeń. Zakochanym serdecznie gratulujemy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRASSZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości