Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się piękną stodołą. "Jest spełnieniem moich marzeń"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Joanna Jabłczyńska

W zeszłym roku Joanna Jabłczyńska postanowiła, że odnowi stodołę, która znajduje się na terenie zakupionego przez gwiazdę gospodarstwa. Jak zapowiedziała, tak zrobiła, a efektem pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Joanna Jabłczyńska od lat wciela się w rolę Marty Konarskiej w serialu obyczajowym "Na Wspólnej". Jednak to nie jest jedyny zawód gwiazdy. Ma wykształcenie prawnicze i wciąż pracuje w zawodzie. Ostatnio realizuje się również jako pani na włościach. Jakiś czas temu aktorka zakupiła gospodarstwo, w skład którego wchodziła stodoła. Miejsce urzekło Joannę Jabłczyńską na tyle mocno, że postanowiła je wyremontować.

Joanna Jabłczyńska pochwaliła się stodołą

Joanna Jabłczyńska przyznała w jednym z wywiadów, że zakupione gospodarstwo stało się dla niej azylem, w którym przetrwała trudny czas pandemii.

"Większość pandemii tam spędziłam. Mam tam kurnik, już są posadzone pierwsze rośliny, za chwilę mój warzywniak zacznie wydawać plony. Jak tylko jest pogoda i obowiązki zawodowe mi pozwalają, to większość czasu spędzam tam" - powiedziała w programie Dzień Dobry TVN.

Już wtedy aktorka zapowiedziała, że ma w planach remont stodoły. Rok temu pytała internautów o to, czy mają do polecenia sprawdzoną ekipę do zadań specjalnych. Najwyraźniej gwiazda znalazła odpowiednich ludzi i niedawno pochwaliła się efektem żmudnej pracy. W stodole Joanna Jabłczyńska zorganizowała pierwszą imprezę do białego rana. Trzeba przyznać, że wnętrze prezentuje się fanastycznie.

"Nie zdarza się to zbyt często, ale naprawdę wyjątkowo nie wiem, od czego zacząć. Tyle pozytywnych emocji i wdzięczności się we mnie kłębi. Zacznę może od tego, że 'co się dzieje w stodole Jabłczyńskiej, zostaje w stodole Jabłczyńskiej', więc nie zobaczycie tu zbyt wielu osób, które wczoraj pysznie bawiły się ze mną w tym miejscu. A bawiły się zacnie. Ten weekend potwierdził tylko, że mam ogromne szczęście do ludzi. Chciałabym podziękować wszystkim gościom i osobom, które przyczyniły się do wyjątkowości wczorajszego dnia" - napisała pod postem.

Aktorka dołączyła do niego zdjęcia, na których można dostrzec detale aranżacji wnętrza. W stodole, jak przystało na stodołę, dominuje drewno w jasnych kolorach i elementy charakterystyczne dla stylu boho.

Joanna Jabłczyńska nie zamierza wynajmować stodoły

W kolejnym wpisie Joanna Jabłczyńska jasno podkreśliła, że stodoła przeznaczona zostanie na użytek prywatny. Nie zamierza w przyszłości wynajmować miejsca czy zająć się organizacją imprez. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie tego typu wnętrza cieszą się ogromną popularnością. Ludzie wybierają je, by zorganizować ślub, komunię czy urodziny. Choć byłby to na pewno wymagający, acz może przynoszący dodatkowy zarobek, biznes, Joanna Jabłczyńska chce, by stodoła była tylko dla niej i dla jej bliskich.

"Celem wyjaśnienia- stodoła jest moja prywatna. Nie planuję jej wynajmować, a jedynie gościć moich przyjaciół i rodzinę. Jest po prostu spełnieniem moich marzeń" - napisała.

Wpis był odpowiedzią na pojawiające się w mediach artykuły dotyczące "stodoły Jabłczyńskiej".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości