Programy

Adam znał wcześniej nową uczestniczkę "HP". "Wszystko sprostowałem" [TYLKO U NAS]

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Adam Podwapiński

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" przyznał, że znał wcześniej uczestniczkę, która właśnie dołączyła do panamskiej ekipy. Camilla Hansen nazywana przez uczestnika "Carmą" to współtowarzyszka imprez. Co łączyło hotelowiczów przed programem? Tylko nam Adam Podwapiński opowiedział o kulisach relacji.

"Hotel Paradise" powoli nabiera rozpędu. Za burtą panamskiego raju znalazło się dotychczas czworo uczestników, a ich miejsce zajmują nowi śmiałkowie. W poniedziałkowym odcinku do hotelowej gromadki dołączyła Camilla Hansen. Reakcja Adama Podwapińskiego zaskoczyła widzów. Jak się okazuje, uczestnik znał Camillę Hansen przed "Hotelem Paradise"! Jak to wyjaśnił?

"Hotel Paradise". Adam o znajomości z Camillą

Adam Podwapiński i Camilla Hansen pochodzą ze Szczecina. Miasto okazało się wyjątkowo małe i uczestnicy "Hotelu Paradise" mieli okazję się poznać. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Adam podkreślił, że z Camillą łączy go jedynie kumpelska relacja. Co ciekawe, uczestnik nazywa ją "Carmą".

- Znamy się około 8 lat, natomiast jest to znajomość typowo 'ziomalska'. Łączyły nas głównie masowe, wyjazdowe imprezy, czasem spotykaliśmy się również w szczecińskich klubach i mieliśmy kilku wspólnych znajomych - tłumaczył Adam Podwapiński.

Co ciekawe, uczestnik nie wiedział, że jego koleżanka pojawi się w "Hotelu Paradise". Zastanawiał się, jak ma się zachować, gdy zobaczył ją w programie.

- Nie wiedzieliśmy nawzajem o swoim uczestnictwie, stąd moje zmieszanie i lekka panika, gdy ją zobaczyłem (nie wiedziałem, jaką taktykę obrać w "Hotelu Paradise"). Jednak w następnym odcinku szybko się do wszystkiego przyznam, bo nie potrafiłem udawać. Przyznałem się do tego, że od razu gdy tylko zobaczyłem 'Carmę' za konsoletą w Panamie - poznałem ją. Wszystko sprostowałem - dodał.

Adam Podwapiński podzielił się z nami zdjęciami z prywatnego archiwum, na których możemy zobaczyć jego oraz Camillę. Poznajecie uczestników?

"Hotel Paradise". Adam Podwapiński i Camilla Hansen Źródło: Archiwum prywatne

"Hotel Paradise". Kim jest Camilla Hansen?

Camilla Hansen ma 32 lata i jest Dunką, która razem z rodziną przeprowadziła się w wieku 8 lat do Szczecina. Jest DJ-ką. Specjalizuje się w muzyce techno, house, future house. Pracuje również online w obsłudze technicznej duńskiej firmy, która produkuje sprzęt nagłośnieniowy oraz elektronikę w klasie premium. Pracuje także nad własną marką odzieży.

"Hotel Paradise 6". Nowa uczestniczka Camilla
"Hotel Paradise 6". Nowa uczestniczka Camilla "Hotel Paradise 6". Nowa uczestniczka Camilla Źródło: TVN

Kilka razy próbowała wrócić do Danii, ale uważa, że ludzie są tam nudni i brak im spontaniczności. Odpowiada jej słowiański temperament. Uwielbia przygody, gry, podróże, wyzwania i psychologię. I stąd pomysł na wzięcie udziału w "Hotelu Paradise". W Danii jest to format kultowy od 15 lat i Camilla razem z mamą śledzą go od samego początku.

Więcej o nowej uczestniczce dowiedzie się z poniższego artykułu:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości