Joanna Jabłczyńska wspomina komunię starym nagraniem. "Najwięcej działo się w łazience"

Joanna Jabłczyńska pokazała nagranie z dzieciństwa
Joanna Jabłczyńska pokazała nagranie z dzieciństwa
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Joanna Jabłczyńska wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była jeszcze dzieckiem i przygotowywała się do pierwszej komunii świętej. Aktorka opublikowała archiwalny film ze swoim udziałem i pokazała, jak wyglądało przystąpienie do sakramentu prawie 30 lat temu. "Suknia na kole, meblościanki i impreza w łazience" - wyliczała gwiazda.

Joanna Jabłczyńska to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, która mimo sławy, nie obnosi się za bardzo ze swoją prywatnością. Gwiazda rzadko udziela wywiadów i nie pokazuje się na ściankach. Małe co nieco na temat jej życia prywatnego można dowiedzieć się za to z jej Instagrama. Aktorka raczej nie pokazuje tam rodziny, ale od czasu do czasu zdradzi kilka informacji o sobie i tak było też tym razem, gdy nawiązała do swojej pierwszej komunii świętej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Jabłczyńska pokazała archiwalne nagranie z komunii

Maj to w polskiej tradycji miesiąc, w którym dzieci ze szkół podstawowych przystępują do pierwszych komunii świętych. Fakt ten wykorzystała Joanna Jabłczyńska, która stwierdziła, że jest to doskonały pretekst do tego, by przypomnieć, jak sakrament wyglądał 28 lat temu. Dziś komunia to często wydarzenie na miarę małego wesela: wielka impreza w wynajętej sali, prezenty za krocie i festiwal stylizacji. Kiedyś było jednak zdecydowanie skromniej.

Joanna Jabłczyńska opublikowała film, na którym widzimy ją przygotowującą się do sakramentu oraz po przyjęciu komunii, na rodzinnej zabawie. Gwiazda dołączyła do nagrania opis wyjaśniający, jak kiedyś to wszystko wyglądało. Warto też zwrócić uwagę na to, jak na przestrzeni lat zmieniła się moda i same stroje komunijne.

"Sezon komunijny w pełni, wiec pozwolę sobie przypomnieć moją komunię, która odbyła się na pełnym propsie: była suknia na kole (totalny sztos za moich czasów), impreza w domu w towarzystwie meblościanki Kopernik i jak na każdej dobrej imprezce, najwięcej działo się w łazience" - napisała.

Fani byli zachwyceni postem aktorki.

"Też miałam sukienkę na kole!";

"Rozgadana, roześmiana i te słynne grymasy... To się nie zmieniło";

"Kocham. Tak było. Wspomnień czar";

"I niczym bardziej w życiu nie marzyłam jak o sukni na kole" - czytamy w komentarzach.

GLAM_NAJDROZSZEWSZAFIE
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Źródło: Co za Tydzień

Joanna Jabłczyńska rozpoczęła karierę, jeszcze będąc dzieckiem

Joanna Jabłczyńska miała zaledwie 8 lat, gdy zaczęła przygodę z show-biznesem. Gwiazda w 1993 roku wygrała eliminację do zespołu "Fasolki". Po kilku miesiącach i zaliczeniu pierwszych scenicznych występów, jej kariera nabrała znacznie większego tempa: brała udział w kolejnych programach i stała się największą gwiazdą dziecięcej telewizji. Aktorka miała przez to dużo więcej obowiązków niż jej rówieśnicy. W jednym z wywiadów Joanna Jabłczyńska przyznała, że nie uważa, by straciła przez to dzieciństwo. Faktem jest jednak, że gwiazda musiała mocno zasłużyć na to, by móc pokazywać się na scenie. Często zabierała więc na plany zdjęciowe książki i zeszyty, by zbierać w szkole jak najlepsze oceny. Jej rodzice stawiali bowiem naukę na pierwszym miejscu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości