Anna Lewandowska otworzyła się na temat dzieciństwa. Pokazała zdjęcie sprzed lat

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anna Lewandowska martwi się o mamę. Prosi o pomoc fanów

Anna Lewandowska podczas rozmowy z fanami wróciła wspomnieniami do czasów, gdy jeszcze nie była sławna. Żona Roberta Lewandowskiego otworzyła się na temat swojego dzieciństwa i zdradziła, co powiedziałaby dziś sobie z przeszłości. Do wszystkiego dodała archiwalne zdjęcia. Poznalibyście ją?

Anna Lewandowska dziś jest na szczycie, ale nie zawsze tak było. Żona Roberta Lewandowskiego w dzieciństwie miała bardzo trudną sytuację. Trenerka odbiła się jednak od tego, znalazła miłość życia i zbudowała prawdziwe imperium biznesowe. W ostatniej rozmowie z fanami wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była jeszcze dzieckiem.

Anna Lewandowska pokazała archiwalne zdjęcie

Anna Lewandowska rzadko otwiera się na sprawy prywatne, ale tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda zorganizowała na swoim InstaStories Q&A, podczas którego dostawała różne pytania od internautów. Jedna z obserwatorek zapytała trenerkę, co dziś powiedziałaby sobie z przeszłości. Anna Lewandowska szybko pośpieszyła z odpowiedzią.

"Powiedziałabym, żeby nigdy nie wstydziła się tego, skąd pochodzi, żeby zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę i bliskie osoby, żeby zawsze cieszyła się z najmniejszych rzeczy" - odparła żona Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska dołączyła do swojej odpowiedzi także archiwalne zdjęcie z dzieciństwa.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Źródło: Instagram Anna Lewandowska
Karolina Antoniades z "Żon Miami" szczerze o dzieciństwie
Karolina Antoniades z "Żon Miami" szczerze o dzieciństwie Karolina Antoniades to Polka, która świetnie odnalazła się za oceanem. Jej życie nie zawsze przypominało bajkę. Opowiedziała nam, jak wspomina dzieciństwo w Polsce.

Anna Lewandowska miała trudne dzieciństwo

Anna Lewandowska związała swoje życie ze sportem. Żona Roberta Lewandowskiego swoją karierę zaczynała jako zawodowa karateczka i na swoim koncie ma sporo medali. Potem zajęła się pracą trenerki i założyła kilka firm. Zanim jednak gwiazda zbudowała swoje imperium biznesowe: cateringi, aplikacje sportowe czy markę kosmetyczną, nie miała zbyt wiele pieniędzy.

Gwiazda miała bowiem trudne dzieciństwo. Została sama z mamą i bratem po tym, jak opuścił ich dobrze zarabiający ojciec. W pewnym momencie rodzinie musiał pomagać nawet Caritas. W rozmowie z Magdą Mołek w TVN Style przyznała, że jedną z nim przechodziła w dziurawych butach, ponieważ nie stać ją było na zakup nowych. Natomiast gdy tylko zaczęła zarabiać, od razu podzieliła się pieniędzmi z rodziną.

"Kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie" - mówiła w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości