Joanna Koroniewska otrzymała groźbę śmierci. "Za co tym razem obrywamy?"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Koroniewska otrzymała groźbę śmierci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor udostępnili na Instagramie fragment wiadomości jednego z internautów, który... życzył im śmierci. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy znajomych i fanów pary. "To przerażające" - pisali.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo jest niezwykle aktywne w mediach społecznościowych, szczególnie w czasie pandemii COVID-19, kiedy zaczęli prowadzić rozmowy z innymi gwiazdami pod nazwą "Domówka u Dowborów".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor otrzymali groźbę śmierci

Ich rozmowy cieszą się sporą popularnością w sieci, a rozmówcy, oprócz dobrej zabawy, poruszają również ważne tematy. Niestety w dzisiejszych czasach popularność niesie ze sobą również hejt, który dość często pojawia się pod wpisami pary.

Joanna Koroniewska wielokrotnie poruszała ten temat w mediach i zaznaczała, że po tylu latach życia na świeczniku nie robi to na niej wrażenia, jednak zawsze stara się to piętnować. Tym razem aktorka udostępniła na Instagramie zrzut ekranu, na którym jeden z internautów życzył prowadzącym... śmierci.

Zobacz wideo:

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Internauci są oburzeni

Joanna Koroniewska napisała:

"Jak widać, nieustannie przybywa nam 'fanów'?! Ciekawe, za co tym razem obrywamy?? I co ma w głowie ten człowiek?? A może tak go rozwścieczyła nasza wczorajsza 'Domówka u Dowborów'" - napisała Joanna Koroniewska.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, ale również i znajomych pary, którzy skrytykowali autora tej wiadomości.

"Jezu, to straszne", "Przesada", "Przerażające to jest, co się dzieje w XXI wieku", "Jak tak można? Powinno się to zgłaszać na policję", "Oby udało wam się go złapać", "Co tymi ludźmi kieruje? Zazdrość?", "Brak słów, kim trzeba być?" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości