Joanna Koroniewska podzieliła się radosną nowiną. Wyprowadziła się z Polski?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Joanna Koroniewska pochwaliła się domem za granicą

Joanna Koroniewska zaskoczyła fanów i opublikowała nagranie z nowej posiadłości. Usprawiedliwiła długą nieobecność i zdradziła, jak dom wyglądał przed remontem. Czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyprowadzili się z Polski na stałe?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to popularna aktorska para, która od wybuchu pandemii stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazdy przeprowadzają rozmowy z innymi gwiazdami, które później publikują w sieci. Poza tym Joanna Koroniewska wciąż jest czynną zawodowo aktorką.

Joanna Koroniewska w nowym domu

Około dwa tygodnie temu Joanna Koroniewska opublikowała nagranie, na którym wraz z mężem segreguje "dorobek życia". Para zasugerowała, że niedługo się przeprowadza.

"My odgruzowujemy się z chaty, w której mieszkaliśmy równo 15 lat, to tam wychowały się nasze dzieci, a my spędziliśmy większość swojego wspólnego i dorosłego życia. Jest co wspominać i co znajdować. Czasem aż za wiele!" - napisała wówczas.

Najwyraźniej udało się zrealizować zamierzony cel i Joanna Koroniewska pochwaliła się nagraniem z nowej posiadłości. Co ciekawe, nie znajduje się w Polsce. Czy to oznacza, że rodzina wyprowadziła się z kraju na stałe?

"I wydało się. Już wiecie, dlaczego od dwóch tygodni nie mamy #domówkaudowborów! Po przewiezieniu miliona rzeczy przez całą Europę (tak tak - nawet Łodzi), rozpakowaniu i ogarnianiu tematów powoli wracamy do żywych i zrobimy wszystko, żeby już niebawem znów ruszyć pełną parą! Na razie przesyłamy wam najwięcej słońca, ile tylko potrafimy!" - napisała pod nagraniem Joanna Koroniewska.

Aktorka pokazała, jak dom wyglądał rok temu, czyli prawdopodobnie w momencie zakupu. Para dokonała pewnych zmian i ma za sobą trudy przeprowadzki. Hasztagi, którymi Joanna Koroniewska opatrzyła nagranie, wskazują, że to coś więcej niż zagraniczny domek letniskowy:

"#newchapter #transition #dowborybehappy #nowyrozdział #czasemsłońceczasemdeszcz".

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Koroniewska - kariera

Joanna Koroniewska jest aktorką teatralną i filmową, absolwentką PWSFTviT w Łodzi. Popularność przyniosły jej role w polskich serialach. W 2006 roku dała się poznać z zupełnie innej strony - wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". W parze z Robertem Kochankiem wytańczyła sobie 3. miejsce. Od 2004 roku jest w związku małżeńskim z Maciejem Dowborem. Para doczekała się dwóch córek. Od grudnia 2019 roku aktorzy aktywnie działają na platformie YouTube. Prowadzą kanał "Dowbory Be Happy", na którym publikują m.in. cykl "Domówka u Dowborów" - czyli rozmowy z gwiazdami przez Internet. Wzięli w nim udział m.in. Maciej Koterski, Mikołaj Roznerski czy Ewa Farna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości