Partnerka Jeremy'ego Clarksona gorzko o związku. Wyjaśniła przyczyny rozstania

Jeremy Clarkson
Była partnerka Jeremy'ego Clarksona gorzko o rozstaniu
Źródło: Getty Images
Jeremy Clarkson to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy motoryzacyjnych na świecie. Choć niemal każde jego wystąpienie i program wiąże się z ogromną oglądalnością i sukcesem, ciężko znaleźć szczegółowe informacje na temat jego życia prywatnego. Była partnerka dziennikarza niedawno jednak przerwała milczenie i wyjaśniła, dlaczego ich związek się rozpadł.

Według opinii publicznej, Philipa Sage była największą miłością Jeremy’ego Clarksona. Spędzili wspólnie 7 lat, a wieść o ich rozstaniu zasmuciła miliony fanów dziennikarza na całym świecie. Niestety, związek nie był tak piękny, na jaki wyglądał. Kobieta wyznała, dlaczego postanowiła odejść. 

Jeremy Clarkson krytykowany przez byłą partnerkę

Wywiad Phillipy Sage odbił się w mediach szerokim echem. Kilka lat temu to właśnie przez ich płomienny romans dziennikarz zdecydował, że rozwiedzie się z żoną. Obecnie pisarka utrzymuje, że także została skrzywdzona przez byłego ukochanego. Wszystko dlatego, że nie otrzymała od niego wsparcia w jednym z najtrudniejszych momentów życia. 

"Mój tata miał straszny wypadek, spadając ze schodów. Byłam w drodze do szpitala, żeby sprawdzić, czy jest jeszcze żywy, czy martwy. (...) Jeremy miał lecieć do Afryki, aby nakręcić swoją pierwszą dużą produkcję dla Amazona. (...) Wiedziałam, że jako łaknący uwagi dawny gwiazdor będzie chciał ze mną porozmawiać, zanim wsiądzie do samolotu, i ja też tego potrzebowałam w związku z tatą. Ale kiedy zadzwoniłam, miał wyłączony telefon" - powiedziała w wywiadzie dla "MailOnline" kobieta.

Jacy rodzice, takie dzieci? Zofia Domalik
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Phillipa Sage o związku z Clarksonem

W wywiadzie Phillipa Sage przyznała, że szybko wytłumaczyła sobie niedostępność partnera. Wiedziała o jego zawodowych planach i pomyślała, że jest na ważnym spotkaniu lub przygotowuje się do wyjazdu. Niestety, prawda okazała się zupełnie inna. Dziennikarz miał wyłączony telefon, ponieważ spędzał miłe chwile w pobliskim pubie. 

To przelało czarę goryczy, a kobieta nie uzyskawszy oczekiwanego wsparcia zdecydowała o rozstaniu. Pisarka w wywiadzie zapowiedziała także, że ma zamiar obnażyć więcej szczegółów z życia Jeremy’ego Clarksona. Pod koniec lipca 2022 roku w brytyjskich księgarniach ma się bowiem pojawić książka "The Wonderful of Jeremy Clarkson".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości