Gwiazdy

Joanna Koroniewska powiedziała o zaręczynach z Maciejem Dowborem. "Opowiadał mi o swojej byłej"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Koroniewska powiedziała o zaręczynach Z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podczas ostatniej "Domówki u Dowborów" uchylili rąbka tajemnicy i opowiedzieli o swoich zaręczynach. Wcześniej aktorka pokazała na Instagramie suknię ślubną. Jak się okazało, prezenter oświadczał się ukochanej aż dwa razy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem już od ośmiu lat. Para pobrała się w grudniu 2014 r. po kilku latach związku. Przypomnijmy, że zakochani poznali się w 2003 r., a niedługo później zostali parą. W 2009 r. na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Janina, a w 2018 r. aktorka urodziła drugą córkę Helenę.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powiedzieli o zaręczynach

Para na początku bardzo chroniła swoją prywatność, jednak z czasem zaczęli się coraz bardziej pokazywać razem na ściankach i imprezach. Teraz tworzą szczęśliwą rodzinę, o czym często mówią w mediach społecznościowych. Małżeństwo również od początku pandemii COVID-19 prowadzi na Instagramie rozmowy "Domówka u Dowborów", które cieszą się sporą popularnością wśród internautów.

Podczas ostatniej "Domówki..." Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozmawiali z Olgą Kordys Kozierowską, która mówiła o tworzeniu szczęśliwego związku. Małżeństwo nie mogło nie opowiedzieć swojej historii, kiedy ich rozmówczyni poruszyła temat zaręczyn.

"Otóż, pierwsze oświadczyny były takie, że trochę się zrobiłem i nie wiedziałam, jak zaciągnąć moją dziewczynę do domu i na parkingu ją zapytałem: 'wyjdziesz za mnie?'" - powiedział Maciej Dowbor.

Na co Joanna Koroniewska szybko zareagowała i odpowiedziała:

"Ja nie wiem, czy kiedykolwiek przyszła panna młoda miała takie oświadczyny, ale mój mąż przed oświadczeniem się mnie, bez kwiatów, z pierścionkiem, opowiadał mi o swojej byłej dziewczynie. Serio! Półtorej godziny i tak mu się spodobało, że ja jestem taka otwarta i taka tolerancyjna, i w przypływie tego romantyzmu... Nie pamiętasz? Mogę ci nawet powiedzieć, o kim mi to opowiadałeś" - mówiła Joanna Koroniewska.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem Anna Świątczak o relacji z mężem

Maciej Dowbor o zaginionym pierścionku zaręczynowym

Dalej powiedziała, dlaczego nie ma już pierścionka zaręczynowego.

"Pierścionka już nie mam, bo mi ukradli w teatrze" - powiedziała.

Maciej Dowbor postanowił opowiedzieć historię, związaną z kolejnym zaginionym pierścionkiem.

"Po pierwsze to Joasi ukradli pierścionek i to nie raz, pierwszy raz ukradli go, jak nam okradli dom. Na zgłoszeniu na policji tam były komputery, biżuteria oraz pierścionek zaręczynowy — wartość materialna, ale także sentymentalna. I tak przez wiele lat myśleliśmy, dopóki nie zrobiliśmy remontu i się okazało, że najwyraźniej złodzieje podrzucili go do innej szafki" - wyjaśnił prezenter.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości