Joanna Koroniewska komentuje doniesienia o rozwodzie. "Nie jesteśmy wybitnie udanym związkiem"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
dziendobry.tvn.pl
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo od lat walczy z plotkami i nieprawdziwymi informacjami na swój temat, o czym często mówią w mediach społecznościowych. Teraz aktorka skomentowała doniesienia o rozwodzie. 

Joanna Koroniewska w rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl skomentowała najnowsze doniesienia, dotyczące rozpadu jej małżeństwa. Aktorka nie kryła, że już od wielu lat w sieci pojawiają się podobne głosy, jednak nigdy nie były one prawdziwe.

Joanna Koroniewska komentuje plotki o rozwodzie

Żona Macieja Dowbora zaznaczyła, że od jakiegoś czasu sami dementują te rewelacje w mediach społecznościowych.

"Bardzo często słyszymy takie plotki - zresztą można poczytać o tym w komentarzach. Ludzie już się chyba przyzwyczaili. Od wielu lat te plotki są, natomiast od pewnego czasu mamy na tyle duże konta społecznościowe, że możemy je po prostu dementować. Kiedyś nie było takiej możliwości, na szczęście czasy się zmieniły i można się do tego odnieść. [...] Niestety dla wielu ludzi to, co napisane w gazecie czy na portalu, jest świętością. Niektórzy są pewni, że skoro o tym przeczytali w mediach, to na pewno prawda. Wciąż mnie to zaskakuje" - powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z Sabiną Ziębą.

Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Koroniewska szczerze o swoim małżeństwie

Joanna Koroniewska nie ukrywa, że często fałszywe doniesienia są dla nich krzywdzące, dlatego zmuszeni są podejmować kroki prawne i kierować sprawy do sądu.

"Przez długie lata nas to denerwowało, natomiast nie mieliśmy siły i odwagi, żeby to dementować. Jakiś czas temu zaczęliśmy wytaczać procesy i są już takie media, które nie piszą fake newsów na nasz temat, bo wiedzą, że potem zapłacą nam olbrzymie pieniądze za odszkodowanie. Jeżeli ktoś pastwi się nad kimś przez wiele lat, twierdzi coś, na co nie ma żadnych dowodów i jest dla niego najważniejsze, żeby artykuł się sprzedał, to może liczyć na to, że w końcu i my stracimy cierpliwość i wytoczymy proces" - dodała aktorka.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości