Joanna Krupa rozważa adopcję dziecka z Ukrainy. "Douglas dowiaduje się, jak ten proces działa"

Joanna Krupa z mężem rozważają adopcję dziecka z Ukrainy
Joanna Krupa z mężem rozważają adopcję dziecka z Ukrainy
Źródło: MWMEDIA
Joanna Krupa ogłosiła ważną wiadomość. Modelka i jej mąż Douglas Nunes rozważają adopcję. Gwiazda "Top Model" jest otwarta na przyjęcie do rodziny dziecka z Ukrainy. Wyznała, czy jej córeczka również ucieszyłaby się z rodzeństwa. "To bardzo mocny temat" - oznajmiła Joanna Krupa.

Joanna Krupa bardzo zaangażowała się w pomoc Ukraińcom. Modelka pochwaliła się, że jej mąż specjalnie przyjechał do Polski, aby brać czynny udział w pomocy uchodźcom. Jurorka w "Top Model" jakiś czas później przyleciała do ojczyzny, aby osobiście zaangażować się we wsparcie na rzecz najmłodszych. Wraz z siostrą Martą spotkała się z ukraińskimi dziećmi w Przemyślu. Zdecydowała się na odważne wyznanie.

Joanna Krupa myśli o adopcji dziecka z Polski lub Ukrainy

Joanna Krupa coraz częściej rozważa powiększenie rodziny. Modelka jest otwarta na adopcję, o której marzy jej mąż. W obliczu tragedii naszych wschodnich sąsiadów gwiazda nie wyklucza adopcji dziecka z Ukrainy.

"Z mężem myślimy coraz bardziej, że może w przyszłości zdecydujemy się na adopcję. To jest bardzo mocny temat i wymaga dłuższej rozmowy. Myślimy, żeby adoptować dziecko z Ukrainy albo z Polski. Douglas zawsze chciał adoptować dziecko, jestem na to otwarta. Zobaczymy, co Bóg ma w planach. Coraz częściej rozmawiamy na ten temat" - wyznała Joanna Krupa w rozmowie z reporterem "Pudelka".

Mąż Joanny Krupy podjął współpracę z fundacją związaną z jednym z domów dziecka. Zainteresował się już procedurą adopcyjną.

"Douglas pracuje teraz z fundacją domu dziecka i zacznie powolutku dowiadywać się, jak ten proces działa i ile czasu trwają niezbędne formalności. Miłość i serce powinny być dla każdego dziecka. Moja córeczka uwielbia inne dzieci i chętnie się z nimi bawi. Nawet jakbyśmy zaadoptowali trochę starsze dziecko, to na pewno bez trudu by się z nią lub nim pogodziła" - stwierdziła Joanna Krupa.

TZDERESZOWSKA_DZIECI
Anna Dereszowska - jak rozmawiać z dziećmi o wojnie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa o sile rodzeństwa. Kim jest jej siostra?

Joanna Krupa uzmysłowiła sobie, jak zmieniło ją macierzyństwo. Jej córeczka Asha za kilka miesięcy skończy trzy latka. Gwiazda "Top Model" przyznała, że od urodzenia dziecka przeszła zewnętrzną i wewnętrzną metamorfozę.

"Jestem starsza teraz, więc troszkę się zmieniłam przez to, też ubieram się inaczej. Ale te rzeczy, które kiedyś były dla mnie ważne, teraz są z boku. Moja córka jest najważniejsza — jej zdrowie i bezpieczeństwo. Podejmuję jakieś decyzje z myślą o niej. Jestem bardziej wrażliwa jeśli chodzi o sprawy dzieci. Zawsze kochałam dzieci i zwierzęta, ale teraz jeszcze bardziej" - wyznała w rozmowie z "Plejadą".

Joanna Krupa w każdej sprawie może liczyć na wsparcie młodszej siostry. Marta Krupa również próbowała swoich sił w modelingu czy w aktorstwie. Razem ze swoją starszą siostrą zagrała w filmie dokumentalnym "Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood". Pojawiła się nawet w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Marta Krupa jest żoną amerykańskiego kierowcy wyścigowego Marco Andretti. Angażuje się w różne akcje społeczne, w tym te na rzecz ochrony zwierząt.

"Ja nie widzę życia bez rodzeństwa. Jestem przyzwyczajona do siostry. Masz tego przyjaciela... Chciałabym, żeby moja córka miała kogoś takiego" - podkreśliła Joanna Krupa w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości