Joanna Krupa o opiece nad córką Ashą. To wiele mówi o jej relacjach z Douglasem Nunesem

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Źródło: MWMEDIA
W jednym z najnowszych wywiadu Joanna Krupa otwarcie przyznała, że miała wątpliwości co do tego, jak pogodzi obowiązki zawodowe z opieką nad dzieckiem. Na szczęście w kwestii wychowania córki gwiazda może liczyć na najbliższych i... byłego męża.

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka i aktywistka na rzecz praw zwierząt. Gwiazda prowadzi program TVN "Top model", a już 3 stycznia 2024 r. będziemy mogli zobaczyć ją we wspólnym programie z Ewą Chodakowską "Razem odNowa". Na początku zeszłego roku celebrytka zaskoczyła wszystkich wiadomością o rozstaniu z mężem - Douglasem Nunesem. Owocem ich miłości jest 4-letnia córka Asha.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską
Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa o opiece nad córką

Joanna Krupa niedawno udzieliła szczerego wywiadu Rafałowi Kowalskiemu z serwisu viva.pl. W trakcie rozmowy gwiazda otworzyła się na temat tego, że miała wątpliwości, co do udziału w nowym show "Razem odNowa" na szczęście okazało się, że w kwestii opieki nad dzieckiem może liczyć na rodzinę i byłego ukochanego. Warto dodać, że mimo zakończenia małżeństwa niegdyś zakochani utrzymują aktualnie dobre relacje.

"Miałam wątpliwości co do tego, jak pogodzę macierzyństwo z program TVN. Nie chciałam być od małej za daleko za długo. A też nie chcę jej męczyć lotami i tyloma godzinami zmiany czasu. Teraz już wiem, na czym ta produkcja polega, ile zabiera mi chwil i jak to w kolejnym sezonie – jeśli będzie – połączyć jeszcze lepiej" - powiedziała.

Joanna Krupa nie ukrywa, że niezwykle ważna jest dla niej kwestia opieki nad córką Ashą. Gwieździe zależy, aby pociecha mogła spędzać czas z obojgiem rodziców. Modelka podkreśliła także, iż podczas jej nieobecności mała Asha jest otoczona opieką najbliższych.

"Ja się czuję bardzo dobrze, ale dlatego, że moja mama tam jest. I jak one są razem, to ja się mam ok. One kochają się ponad wszystko, babcia jest dla Ashy jak druga mama. I kiedy ja wyjeżdżam, ale wiem, że jest moja mama, to nie mam wyrzutów sumienia, że ją zostawię. Inaczej serce by mi pękało" - wyznała.

Czy Joanna Krupa bierze pod uwagę domowe nauczanie córki?

Joanna Krupa od rozstania z Douglasem Nunesem dzieli z byłym obowiązki opiekuńcze nad czteroletnią córką. Mała Asha często towarzyszy matce na sesjach zdjęciowych i podróżach po Polsce. Czy Joanna Krupa zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała edukacja jej córki w przyszłości?

W niedawnym szczerym wywiadzie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl gwiazda ujawniła, że wspomniana kwestia nie jest jeszcze do końca rozstrzygnięta.

- Wiem, że jej tata bardzo chce, żeby chodziła normalnie do szkoły. Ja jestem otwarta, bo nigdy nie wiadomo, co w przyszłości będzie. Jakby były jakieś dłuższe wyjazdy, to bym była otwarta na szkołę w domu, ale zobaczymy. Tak naprawdę codziennie może coś się zmienić, przyszłości jeszcze nie planujemy za bardzo. Na razie normalna szkoła, chodzi do przedszkola, kocha dzieci, lubi i co będzie dalej, to zobaczymy - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości