Joanna Krupa o planach na święta. Zdradziła, z kim jej córka spędzi Boże Narodzenie. "Nie jest łatwo"

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Źródło: MWMEDIA
Joanna Krupa w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, jak spędzi nadchodzące święta. W jej napiętym kalendarzu to wreszcie czas na chwile z rodziną. Po roku spędzonym na realizacji kolejnych projektów, w tym również nowych sezonów "Top Model", końcówka roku to dla Joanny Krupy czas, gdy jest wyłącznie mamą, córką i siostrą.

Joanna Krupa zawsze podkreśla, jak bardzo wdzięczna jest za to, co może robić zawodowo. Ważna jest też dla niej rodzina. Dba o relacje z rodzicami i siostrą, jest też zakochaną mamą. To właśnie w rodzinnym gronie Joanna Krupa spędzi tegoroczną Gwiazdkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_TOPMODEL_KRUPA_RELACJEZOJCEMDZIECKA_SWIETA_PROBLEMY
Joanna Krupa o problemach życiowych podczas programu "Top Model"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa opowiedziała o planach na święta

Joanna Krupa planuje spędzić święta Bożego Narodzenia w gronie rodziny, w Chicago. Jej plany kręcą się przede wszystkim wokół córeczki. W tym roku święta małej Ashy będą nieco inne. Rodzice są bowiem w separacji i nie zamierzają spędzać razem świąt.

- Myślę, że to jest najważniejsze, żeby się jakoś dogadać [...], żeby ona była szczęśliwa, żeby nie czuła, że coś jest nie tak, bo ona dla mnie jest najważniejsza, tak samo dla niego. Pojechała z nim na Florydę na święto Thanksgiving. Ja wracam do Stanów i na święta Bożego Narodzenia ja ją biorę do Chicago. I tak próbujemy to jakoś połączyć. Nie jest łatwo - opowiedziała prowadząca "Top Model" w rozmowie z Martyną Mikołajczyk z cozatydzień.tvn.pl.

Jakie tradycje kultywuje się w rodzinie modelki? Państwo Krupowie wyprowadzili się z Polski, gdy ich starsza córka miała zaledwie pięć lat. Inicjatorem emigracji był tata gwiazdy. Stefan i Jolanta Krupa byli małżeństwem do 2007 roku. Gdy obie córki podrosły, zdecydowali się na rozwód, jednak udało im się pozostać w przyjacielskich stosunkach.

"Nie byliśmy tymi osobami, które mogą razem spędzić życie. Nie ten czas, nie to miejsce, nie ci ludzie. […] Byliśmy ze sobą bardzo długo. Kiedy dziewczyny były już bardzo dorosłe, w 2007 roku podjęliśmy decyzję, że nie musimy już być razem dla dzieci. Jesteśmy w przyjaźni, nie ma żadnych problemów i możemy na siebie liczyć" - zdradziła mama Joanny Krupy w rozmowie z "VIVĄ!"

Modelka podkreśliła też, że rozwód rodziców nie zaważył na jej dzisiejszej relacji z obojgiem.

"Zawsze byłam z mamą bliżej, bo to ona była dla mnie mamą i tatą, gdy byłam mała. Kocham tatę, ma ogromne serce i jest dobrym człowiekiem, ale ma inną osobowość, niż moja mama, która jest też moją przyjaciółką" - wyznała.

Joanna Krupa o roli samodzielnej mamy

Teraz Joanna Krupa sama zmaga się z rozstaniem. Z tatą małej Ashy jest obecnie w separacji. Karolinie Motylewskiej z Jastrząb Post zdradziła, że w roli samodzielnej mamy czuje się bardzo dobrze. To zasługa charakteru modelki, która przez całe życie była niezależną kobietą. Zawsze dbała o karierę, pasję i dobre samopoczucie.

"Robię to, co kocham. No i robię to, czy mam dziecko, czy nie mam dziecka. Chcę powiedzieć kobietom, które naprawdę nie mają swojej pasji, pracy czy kariery, żeby zawsze myślały o sobie" - poradziła.

Modelka podkreśliła też, że na jej szczęście i życiowy sukces składa się wiele elementów.

"Teraz jakbym nie robiła tego, o czym zawsze marzyłam i kochałam, i nie byłabym w tej branży, którą kocham, jako samotna matka, to byłoby mi ciężko. Ale nic się nie zmieniło, oprócz tego, że mam córeczkę przepiękną, kochaną, mądrą, niesamowitą. No i mam się z czego cieszyć" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości