Gwiazdy

Joanna Krupa o obecności córki w show-biznesie. Ma inne zdanie niż jej mąż

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model"

Joanna Krupa i jej córka wzbudziły ogromne zainteresowanie fotoreporterów na spotkaniu prasowym dotyczącym 11. edycji "Top model". Mała Asha śmiało paradowała przed zainteresowanym nią tłumem i skradła całe show. Czy w przyszłości pójdzie w ślady mamy? Joanna Krupa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyznała, że nie będzie jej zamykać drogi do show-biznesu. Jednak mąż gwiazdy ma na ten temat inne zdanie.

Córka Joanny Krupy ma na imię Asha i już w listopadzie skończy trzy latka. Rezolutna dziewczyna towarzyszyła znanej mamie na spotkaniu z dziennikarzami. Uśmiechała się i pozowała do zdjęć. Wszyscy byli nią zachwyceni. Joanna Krupa nie spodziewała się, że jej pociecha tak świetnie odnajdzie się w show-biznesowym świecie.

Córka Joanny Krupy zaskoczyła ją swoim zachowaniem

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Joanna Krupa zdradziła, czy zdarzyło się, że jej córeczka przyszła na nagrania programu "Top Model". Okazało się, że tak i śpiewała dla uczestników po polsku i po angielsku, dodając w ten sposób otuchy uczestnikom. Dziecko modelki świetnie odnajduje się w medialnej rzeczywistości.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem. Chciałam ją wziąć, aby była bliżej mnie, aby też poznała jurorów, bo jeszcze nie poznała wszystkich. Na ściankę wzięłam ją dla 'fanu', myślałam, że od razu ucieknie i będzie się wstydziła, a ona zachowywała się tak, jakby robiła to już któryś raz — zachwalała Joanna Krupa.

Gwiazda "Top Model" na długo zapamięta ten dzień. Opisała, jakim dzieckiem jest Asha.

Ona ma taką osobowość. Jest bardzo otwarta w stosunku do ludzi, podchodzi do dzieci w parku i mówi, że chce się z nimi bawić. Nie wstydzi się, co jest super, bo myślę, że w życiu trzeba być takim otwartym [...] To takie fajne wspomnienia będziemy miały, jak będzie starsza. Dla mnie to też był niesamowity dzień przez to, że poszła ze mną i fajnie się zachowała

Joanna Krupa o przyszłości swojej córki. Mąż nie chce zachęcać ją do show-biznesu

Dzieci gwiazd często idą w ślady swoich sławnych rodziców. Mała Asha od dziecka śledzi karierę swojej mamy, poznaje jej znajomych z branży. To bardzo możliwe, że w przyszłości wejdzie do świata show-biznesu. Joanna Krupa nie ma z tym problemu. Zapewniła, że będzie wspierała córkę w jej wyborach.

- Przyznam się, że gdybym wiedziała, że ona chce iść w tym kierunku, to byłabym do tego pozytywnie nastawiona, na to, aby robiła to, co chce. Czy chciałaby śpiewać, być aktorką, czy modelką — stwierdziła gwiazda.

Jednak jej mąż ma pewne obawy i na razie nie chce zachęcać córki do poznania tego świata.

- Oboje zdecydowaliśmy, że jak będzie już w takim wieku, gdzie będzie sama decydować, to wtedy może by jej pozwolił. Ale jako dziecko, aby próbować jako modelka produktów dla dzieci, to on nie za bardzo jest za tym. Chciałby, aby była jak najdalej od show-biznesu. Ale to jest tak naprawdę jej decyzja, zobaczymy, co wybierze — podkreśliła w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości