Ewa Farna pokazała wózek córki. Nie należy do najtańszych

Ewa Farna jest matką dwójki dzieci
Ewa Farna jest matką dwójki dzieci
Źródło: MW MEDIA PIOTR ANDRZEJCZAK
Ewa Farna niedawno urodziła drugie dziecko, a mimo to nie zrezygnowała z pracy i aktywnego stylu życia. Gwiazda wciąż koncertuje, co wiąże się z ciągłymi wyjazdami, w czasie których często towarzyszy jej najmłodsza pociecha. Ewa Farna pokazała właśnie wózek, którym jeździ kilkumiesięczna Ella. Okazuje się, że za takie cacko trzeba sporo zapłacić.

Ewa Farna niedawno po raz drugi została mamą, gdy na świat przyszła jej córeczka Ella. Dziewczynka od razu stała się oczkiem w głowie sławnej mamy, jednak mimo to wokalistka nie zdecydowała się na większą przerwę w karierze. Ewa Farna wciąż koncertuje, dużo wyjeżdża i spędza aktywnie czas, a we wszystkim towarzyszą jej dzieci. Właśnie z tego względu jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o wózki, które muszą być prawdziwymi pojazdami do zadań specjalnych. Ewa Farna pochwaliła się wózkiem swojej najmłodszej pociechy, a my sprawdziliśmy jego cenę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Ewa Farna pokazała wózek, którym jeździ jej córeczka Ella

Ewa Farna pokazała na Instagramie wózek, w którym wozi Ellę. Piosenkarka przyznała, że jest dla niej idealny, ponieważ sprawdza się nawet w czasie górskich wycieczek. Niestety model, w którego posiadaniu jest Ewa Farna, nie należy do najtańszych i kosztował sześć tysięcy złotych.

"Nawet jak jesteśmy w górach, pod sceną gdzieś na polu, na łące, czy kocich łbach w centrum starego miasta, to z tym wózkiem jest naprawdę wygodnie i przyjemnie" - napisała w poście Ewa Farna.

"ŚOPW"
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Farna ma dwójkę dzieci. Niedawno ponownie znów została mamą

Ewa Farna rzadko kiedy mówi o swoim życiu prywatnym i o własnym ślubie z Martinem Chobotem poinformowała fanów już po zakończeniu ceremonii. Para pobrała się w 2017 roku, a dwa lata później zakochani powitali na świecie syna Artura. Kilka miesięcy temu urodziła się ich córeczka Ella. Ewa Farna zarówno po pierwszym, jak i po drugim porodzie bardzo szybko wróciła do pracy.

"Macierzyństwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedziałam, uważam, że to się nie wyklucza z tym, by od czasu do czasu spędzić razem nie 24 godziny na dobę, ale 'tylko' skandalicznych 22,5" — żartowała po urodzeniu syna.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA PIOTR ANDRZEJCZAK

podziel się:

Pozostałe wiadomości