Gwiazdy

Joanna Krupa o mężu. "My jesteśmy bardzo daleko od określenia 'idealna para'"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Joanna Krupa o związku

Joanna Krupa jest modelką i osobowością telewizyjną, którą widzowie mogą oglądać w roli prowadzącej show "Top Model". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyznaje, jaki jest jej związek z Douglasem Nunesem.

Za nami konferencja prasowa nowego sezonu "Top Model". Zmagania kandydatów na modelki i modelki widzowie będą mogli oglądać już jesienią. Tymczasem na wydarzeniu nie mogło zabraknąć twarzy programu Joanny Krupy. Modelka zaskoczyła wszystkich i na ściankę zabrała swoją córkę, 3-letnią Ashę. Dziewczynka skradła całe show.

Joanna Krupa o związku z Douglasem Nunesem

Joanna Krupa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, jaki jest jej związek. Od 2018 roku modelka jest żoną biznesmena Douglasa Nunesa. Jak się okazuje, ich relacje nie należą do tych idealnych.

- My jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para". Wiem, że w social mediach dużo nie mówię o związku. Jesteśmy bardzo inni, mimo że urodziliśmy się tego samego dnia, tylko innego roku - 23 kwietnia. Inaczej widzimy świat. Nieraz są takie momenty, że nie możemy się dogadać. Ja jestem taka na luzie, że dobra, później będziemy planować. On jest taki konkretny, że chce wszystko już na następne 10 lat planować - mówi Joanna Krupa.

Skoro małżonkowie tak bardzo się od siebie różnią, niekiedy musi być im trudno dojść do porozumienia. Czy w takim razie Joanna Krupa ma jakiś przepis na udany związek?

- Nie ma takiej recepty tak naprawdę. Myślę, że każdy w związku przechodzi dobre i złe momenty, kłótnie, miłość. Może są ludzie, którzy mają perfekcyjną relację, ale ja do tych ludzi nie należę, to nie mogę ci dać takiej recepty na perfekcyjny związek - przyznaje.

Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa partner. Kim jest Douglas Nunes?

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się w 2017 roku, a już rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Partner modelki stara się zachować anonimowość i pomimo posiadania sławnej żony, niewiele o nim wiadomo. Douglas Nunes jest absolwentem Master of Business Administration (MBA) na New York University, prestiżowych studiów menedżerskich, współwłaścicielem firmy 451 Media Group. W jednym z wywiadów Joanna Krupa wyznała:

"Przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane" - wyjaśniła.

Parę połączyła miłość do zwierząt. W 2019 roku małżonkowie przywitali na świecie córkę Ashę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości