Wydarzenia

Joanna Krupa zabrała córkę na konferencję prasową "Top Model". Asha skradła show

Wydarzenia

Autor:
Dominika
Kowalewska
Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"

Wielkimi krokami zbliża się jesienna ramówka stacji TVN. W tym sezonie widzowie będą mogli oglądać zmagania modelek i modeli w nowej edycji show "Top Model". Za nami konferencja prasowa, w której udział wzięli jurorzy programu. Nie zabrakło świeżo upieczonej mamy Katarzyny Sokołowskiej. Jednak całe show skradła córka Joanny Krupy - Asha.

Niedawno odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca nowy, już 11. sezon show "Top Model". Widzowie będą mogli śledzić losy kandydatów jesienią 2022 roku. Tymczasem jurorzy zbierają siły przed pełnym wyzwań sezonem. Na wydarzeniu zjawiła się świeżo upieczona mama Katarzyna Sokołowska, która niespełna dwa tygodnie temu urodziła pierwsze dziecko. Dyrektorka pokazów mody nie zamierzała jednak zbyt długo odpoczywać i szybko wróciła do pełnienia obowiązków służbowych.

Jednak całe show zdecydowanie skradła córka Joanny Krupy. Modelka zabrała na wydarzenie prawie 3-letnią córkę Ashę. Dziewczynka pozowała wraz z mamą na ściance i uczyła się wysyłać buziaczki do fotoreporterów. Rośnie prawdziwa gwiazda! Zobaczcie, jak jurorzy prezentowali się na konferencji prasowej "Top Model".

"Top Model". Michał Piróg na konferencji prasowej

Michał Piróg postawił tego dnia na zaskakującą stylizację. Długi golf zakończony kominiarką zakrywał twarz prowadzącego. Do tego garnitur z modnymi w tym sezonie krótki spodenkami.

Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"
Michał Piróg Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model" Źródło: MWMEDIA

"Top Model". Katarzyna Sokołowska na konferencji prasowej

Świeżo upieczona mama wybrała prostą, acz elegancką stylizację, złożoną z długiej białej koszuli i szarej oversizowej marynarki. Do tego postawiła na długie czarne kozaki.

Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"
Katarzyna Sokołowska Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model" Źródło: MWMEDIA

"Top Model". Joanna Krupa z córką Ashą na konferencji prasowej

Modelka zabrała ze sobą córkę Ashę. Joanna Krupa ubrana była w białą, krótką sukienkę z bogato zdobionym bokiem. Natomiast córka wystąpiła w uroczej jeansowej sukience z printem w kształcie jednorożca. Słodko!

Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"
Joanna Krupa z córką Ashą Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model" Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model". Marcin Tyszka na konferencji prasowej

Ostatnim jurorem, który wziął udział w wydarzeniu, był Marcin Tyszka. Fotograf postawił na luźną stylizację, złożoną ze spodni jeansowych i różowej koszuli ozdobionej dwoma zielonymi smokami.

Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model"
Marcin Tyszka Konferencja prasowa przed nowym sezonem "Top Model" Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości