Joanna Krupa spędza z córką czas w Polsce. Zabrała Ashę na jej ukochany przysmak

Autor:
Norbert
Żyła
Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, jednak ostatnie dni spędza w Polsce. Gwieździe towarzyszy jej ukochana córeczka Asha. Troskliwa mama postanowiła zabrać swoją pociechę na znany przysmak.

Joanna Krupa kilka miesięcy temu publicznie przyznała się do problemów w małżeństwie z Douglasem Nunesem. W związku z powyższym razem z partnerem zdecydowali się pójść na terapię. Wspomniana niestety nie przyniosła rezultatu. Wkrótce potem para ogłosiła separację. Owocem miłości pary jest trzyletnia córeczka Asha.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Joanna Krupa spędza czas z Ashą w Polsce

Joanna Krupa stara się spędzać każdą chwilę z córeczką Ashą. Niedawno na swoim Insta Stories modelka udostępniła nagrania z wesołego miasteczka, na których oprócz pociechy gwiazdy mogliśmy zobaczyć również jej męża Douglasa Nunesa.

Przeczytaj też: Joanna Krupa z córką odwiedziła wesołe miasteczko. Fani zaskoczeni, kto im towarzyszył

Jako że obecnie Joanna Krupa spędza czas w Polsce, to oczywiście również towarzyszy jej mała Asha. Gwiazda podczas wizyty w kraju nad Wisłą postanowiła zabrać swoją pociechę do jednej z kawiarni. Na udostępnionym przez modelkę nagraniu możemy zobaczyć córkę Joanny Krupy zajadającą się sernikiem.

Po minie małej Ashy można wywnioskować, że wspomniany przysmak jej zasmakował. Na dole nagrania znalazł się podpis to potwierdzający.

"Asha kocha sernik" - brzmi dodany przez Joannę Kupę podpis.

Mała Asha
Jaonna Krupa zabrała córkę na sernik Mała Asha Źródło: Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa i Douglas Nunes w separacji

Joanna Krupa i Douglas Nunes ogłosili niedawno separacje, jednak zanim to się stało, to w mediach zaczęły pojawiać się plotki dotyczące kryzysu w ich małżeństwie. Wszystko z powodu tego, że para od jakiegoś czasu nie pokazywała się razem publicznie. Spekulacje podgrzewały wyznania modelki dotyczące tego, że wraz z mężem zdecydowali się na terapię dla par.

Pod koniec marca na Instagramie Joanny Krupy nieoczekiwanie znalazło się oświadczenie, w którego treści gwiazda programu TVN "Top Model" wyznała, że wraz z mężem zdecydowali się na separację. Byli zakochani, chcą jednak pozostać w serdecznych relacjach, a to wszystko dla córeczki Ashy.

"Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy przed sobą. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi możliwymi rodzicami, idąc naprzód"  - brzmi treść oświadczenia Joanny Krupy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości