Katarzyna Sokołowska świętuje 6. rocznicę związku. "Ostatni rok bezcenny"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kasia Sokołowska o nieprzespanej nocy i swoim wyglądzie

Katarzyna Sokołowska to dla tysięcy Polaków ikona stylu. Dla wielu osób jednak jest też inspiracją motywującą do spełniania marzeń. W 2022 roku przyszedł na świat wyczekany syn gwiazdy, a w mediach zawrzało. Niedawno jurorka "Top Model" z okazji rocznicy opublikowała zdjęcie z ukochanym i nawiązała do narodzin ich dziecka.

Katarzyna Sokołowska została mamą w lipcu 2022 roku, jednak wielokrotnie podkreślała, że starania o macierzyństwo zajęły jej kilka lat. Niedawno w rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan odniosła się do walki o utrzymanie ciąży i zapłodnienie metodą in-vitro. 

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Katarzyna Sokołowska świętuje rocznicę związku 

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja poznali się w 2016 roku na aranżowanej randce o którą biznesmen od dawna zabiegał. Para szybko znalazła wspólny język i okazało się, że łączą ich pasje do  podróży, sztuki i koni. Obecnie mierzą się z nowym wyzwaniem - opieką nad synem - Ivo. Z okazji 6. rocznicy związku projektantka pokazów mody opublikowała wakacyjne zdjęcie z ukochanym. W krótkim opisie wyznała, jak bardzo docenia tę relację i wszystko, co dał im los. 

"6 lat razem. Ostatni rok bezcenny" - napisała gwiazda, dodając hasztagi "dziękuję", czy "rodzice". 

Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki gratulacji, życzeń i komentarzy od znajomych i najbliższych. 

"Kochani, cudownej rocznicy! Szampańskiego świętowania! Całujemy Was mocno z Markiem i bardzo już za Wami tęsknimy" - napisała Kinga Rusin. 

"Dużo miłości" - dodał Łukasz Jemioł. 

Katarzyna Sokołowska o staraniach o dziecko 

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczeła niedawno nowy, medialny projekt. Zaprasza do rozmów kobiety ze świata show-biznesu, które otwarcie opowiadają o swoich staraniach o dziecko i korzystaniu z zapłodnienia metodą in-vitro. Jedną z pierwszych gościń była jurorka kultowego programu “Top Model” - Katarzyna Sokołowska. To właśnie tam opowiedziała o tym, jak zależało jej na byciu mamą, oraz o obawach, że to pragnienie może nigdy się nie ziścić. 

"Moja historia trwała parę lat. Zakończyła się, jak widać sukcesem. Też w takim momencie... granicznym [...] W mojej świadomości była już taka myśl, że może będę się musiała pogodzić z tym, że tego dziecka nie będzie" - mówiła Kasia Sokołowska w programie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości