Joanna Krupa wydała oświadczenie o separacji z mężem. "Mamy prywatną umowę"

Joanna Krupa o związku
To koniec małżeństwa Joanny Krupy?
Źródło: MWMEDIA
Od kilku tygodni w mediach pojawiały się doniesienia o kryzysie w małżeństwie Joanny Krupy. W poniedziałek, 27 marca serwis People opublikował informację, że partner modelki kilka dni wcześniej złożył pozew o rozwód, podając za powód różnice nie do pogodzenia. Kilka godzin później w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie pary.

Jak podaje portal People, Douglas Nunes złożył pozew rozwodowy w sądzie w Los Angeles. W dokumencie miał wyjaśnić, że w separacji z Joanną Krupą jest od 2 stycznia 2023 roku. Zaznaczył też, jak chciałby podzielić opiekę nad małą Ashą-Leigh oraz rodzinny majątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Mąż Joanny Krupy wniósł o rozwód. Para wydała oświadczenie

Wspomniany portal podaje, że w dokumentach złożonych w sądzie przez męża Joanny Krupy nie zabrakło kwestii związanych z majątkiem i podziałem opieki nad córką.

Kilka godzin po tych elektryzujących media doniesieniach, Joanna Krupa wydała oficjalne oświadczenie.

"Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód" - napisała modelka w poście na Instagramie.

Czytaj też: Joanna Krupa – dzieciństwo, kariera, rodzina

Joanna Krupa - związek i córka

Joanna Krupa chętnie dzieli się z internautami swoim życiem w mediach społecznościowych. W 2018 roku cały świat bacznie przyglądał się jej przygotowaniom do ślubu w malowniczym Krakowie. Na ceremonii pojawiło się wiele znanych osobistości, w tym - przyjaciel modelki z planu "Top Model" - Dawid Woliński. Po roku modelka i biznesmen powitali swoje pierwsze dziecko - Ashę-Leigh.

Doniesienia o możliwym rozpadzie związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa pojawiły się w lutym 2023 roku. Modelka zorganizowała wtedy zamknięty event dla mediów, podczas którego pytana o męża, mówiła o nim "ojciec mojego dziecka".

"Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka" - skomentowała wtedy w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Joanna Krupa i Douglas Nunes – historia miłości

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości