Joanna Kurowska zdradziła, w co inwestuje pieniądze. "To nas w zawodzie artysty uspokaja"

Joanna Kurowska o swoich zarobkach i inwestowaniu pieniędzy
Joanna Kurowska o swoich zarobkach i inwestowaniu pieniędzy
Źródło: MWMEDIA
Joanna Kurowska jest w zawodzie od 35 lat. Widzowie pokochali ją za liczne role w serialach i filmach. W najnowszym wywiadzie powiedziała, czy inflacja daje jej się mocno we znaki. Aktorka dodała, że w jej zawodzie również nie można być pewnym zarobków. Gwiazda zdradziła więc, w co lubi inwestować pieniądze.

Joanna Kurowska w rozmowie z Plejadą chętnie i szczerze opowiadała o tym, czy odczuwa wzrost cen. Jej odpowiedź może zaskakiwać. Dodatkowo podzieliła się radą dotyczącą inwestowania oszczędności. Sprawdźcie, co aktorka poleca. Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_wozniak-starak_pieniadze popr
Agnieszka Woźniak-Starak o przemocy ekonomicznej wobec kobiet
Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z prowadzących konferencję podczas premiery książki Joanny Przetakiewicz "Pieniądze szczęście dają". Gwiazda w rozmowie z nami powiedziała, co dla niej oznacza to dość odważne w dzisiejszych czasach hasło.

Joanna Kurowska o inflacji i swoich zarobkach

Joanna Kurowska zapytana o to, jak radzi sobie z inflacją, szczerze odparła, że zdaje sobie z niej sprawę, chociaż tak naprawdę o wielu cenach w sklepach nie ma pojęcia.

Ja nawet nie mam czasu zobaczyć, co ile kosztuje, bo ciągle jestem na takich ramówkach, planach, albo gram dwie główne role w teatrze, więc ja ciągle gdzieś jestem. Ja na to nie zwracam uwagi, ale ta inflacja jest. Trzeba być naprawdę ignorantem, żeby tego nie zauważyć
- przyznała w rozmowie z Plejadą.

Aktorka dodała, że artystyczne zawody nie dają pewnych pieniędzy, więc różne telewizyjne gwiazdy muszą mieć to na uwadze.

Ale właśnie miałam taką rozmowę z Kasią Dowbor, że my jesteśmy takie wiewióreczki. Już tyle lat pracując w zawodzie, wiemy, że to nie jest pewna stała, że my będziemy ciągle tak zarabiać, będziemy ciągle na topie. Będzie taki czas, że będzie taki okres posuchy, chociaż ja rzadko miałam takie momenty, ale one były, że nie było tylu propozycji
- dodała.

Joanna Kurowska zdradziła, w co inwestuje pieniądze

Joanna Kurowska nie gromadzi luksusowych przedmiotów. Racjonalnie podchodzi do wydawania pieniędzy.

"Wydaje mi się, że nie wolno wydawać wszystkich pieniędzy na jakieś zawrotne kredyty, żeby sobie kupić maybacha czy najnowszą BMW. Ja sobie zbieram te pieniądze. Przede wszystkim inwestuję. Nie zbieram, bo nie ma co zbierać, bo inflacja, Teraz jestem taką wiewióreczką, która do swojej dziupli gromadzi na okres posuchy zimowej" - wyznała.

Gwiazda zdradziła, że najchętniej inwestuje swoje środki w nieruchomości.

Sprawdzają się dlatego, że one zawsze idą w górę i to jest coś, co wiemy, że mamy i to nas tak w zawodzie artysty uspokaja, że mamy coś, co się nazywa nieruchomość. Wszystko jest u nas niestałe. Niestała praca, niestałe terminy, niestała jest uroda, starzejemy się
- podkreśliła w wywiadzie.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości