Żona Wojciecha Manna o związku z dziennikarzem. "Przyciąga kobiety jak magnes"

Wojciech Mann niewiele zdradza na temat swojej trzeciej żony
Wojciech Mann niewiele zdradza na temat swojej trzeciej żony
Źródło: MWMEDIA
Wojciech Mann w mediach niewiele mówi na temat swojego życia prywatnego. Trzecia żona gwiazdy Ewa Bańska jest nieco bardziej wylewna. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym, czym zaimponował jej dziennikarz.

Wojciech Mann to polski dziennikarz muzyczny, który przez ponad pięćdziesiąt lat był związany z "Programem Trzecim Polskiego Radia". W marcu 2020 r. odszedł z "Trójki" w geście solidarności z dziennikarką Anną Gacek. Obecnie Wojciech Mann jest współzałożycielem radia "Nowy Świat", gdzie realizuje się zawodowo.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AZJAEXPRESS_GASIENICAANDRZEJ_ZONA
Andrzej Gąsienica o zaręczynach
Andrzej Gąsienica o zaręczynach

Trzecia Żona Wojciecha Manna na temat ich małżeństwa

Wojciech Mann nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. W związku z tym 75-letni dziennikarz nie jest zbyt wylewny w opowiadaniu na temat relacji łączących go z kobietami. Nieoczekiwanie 20 lat młodsza trzecia żona Wojciecha Manna zdecydowała się udzielić wywiadu pismu "Rewia". W trakcie rozmowy Ewa Bańska zdradziła, w jaki sposób zaimponował jej znany dziennikarz:

"Ciekawe w nim jest to, że odbiega od wzorca klasycznego amanta, a przyciąga kobiety jak magnes. I ja jestem tego niezbitym i, mam nadzieję, ostatnim dowodem" - powiedziała w trakcie wywiadu żona dziennikarza.

Ewa Bańska w trakcie rozmowy z pismem zdradziła również, że zawsze stara się być wobec swojego męża szczera. Nawet kiedy jej szczerość wiąże się z krytyką dziennikarza:

"Nawet gdybym chciała, nie miałabym powodu, by się z niego wyśmiewać. Co nie znaczy, że jestem wobec męża bezkrytyczna. Zawsze mu powiem, że się fatalnie ubrał, gdy idzie do telewizji" - dodała żona gwiazdy.

Syn Wojciecha Manna poszedł w ślady sławnego ojca

Niewiele osób wie, że Wojciech Mann był dotychczas trzykrotnie żonaty. Jednak to dopiero u boku ostatniej żony odnalazł szczęście. Warto dodać, że dziennikarz ze swoją ostatnią małżonką Ewą Bańską ma 31-letniego syna Marcina.

Kilka lat temu dziennikarz twierdził, że jego syn nie planuje medialnej kariery. Marcin Mann jest absolwentem "ArtCenter College of Design". Choć na początku pracował jako fotograf freelancer, to potem wbrew wcześniejszym planom poszedł w ślady sławnego ojca i zajął się dziennikarstwem.

Syn Wojciecha Manna poszedł w jego ślady
Syn Wojciecha Manna poszedł w jego ślady
Syn Wojciecha Manna poszedł w jego ślady
Źródło: MWMEDIA

Syn Wojciecha Manna ma również na swoim koncie autorskie audycje na antenie radia "Nowy Świat". Marcin Mann z miejsca skradł serca słuchaczy radia, którzy chwalili sobie jego profesjonalizm.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości