Córka Julii Roberts to kopia mamy? Sprawdź, jak wyglądają dzieci słynnej aktorki

Julia Roberts - kim są jej dzieci?
Julia Roberts - kim są jej dzieci?
Źródło: Lionel Hahn/Getty Images
Julia Roberts jest mamą trójki dzieci - Hazel Patricii, Phinnaeusa Waltera oraz Henry'ego Daniela. Córka aktorki jest już prawie pełnoletnia. Fani zauważyli podobieństwo do mamy na zdjęciach z młodości. Zobacz, jak wyglądają dzieci gwiazdy Hollywood.

Julia Roberts jest żoną cenionego operatora kamery Danny’ego Modera. Para ma trójkę dzieci. Rok temu ich córka Hazel zadebiutowała na czerwonym dywanie u boku swojego ojca w czasie festiwalu w Cannes. Fani zauważyli, że jest bardzo podobna do mamy.

Córka Julii Roberts zaliczyła debiut na czerwonym dywanie w Cannes

Hazel Moder urodziła się w 2004 roku. Dziewczyna jest już prawie pełnoletnia. O córce słynnej aktorki zrobiło się głośno po zeszłorocznym 74. Festiwalu Filmowego w Cannes. Hazel Moder po raz pierwszy pojawiła się czerwonym dywanie. Dziewczyna dotrzymywać towarzystwa ojcu, który brał udział w premierze filmu "Flag Day".

Danny Moder z córką Hazel
Danny Moder z córką Hazel
Źródło: Future Publishing/Getty Images

Hazel Moder nie ma Instagrama, ale jej zdjęcia można zobaczyć na profilu taty Danny’ego Modera. Wielu fanów twierdzi, że nastolatka przypomina swoją mamę w młodości. Dziewczyna sześć lat temu zagrała u boku swojej mamy niewielką rolę w filmie "Dzień Matki".

Małgorzata Socha o stwierdzeniu "Pieniądze szczęście dają"

Julia Roberts - dzieci

Najstarszymi dziećmi Julii Roberts są bliźniaki Hazel i Phinnaeus. Urodziły się 28 listopada 2004 roku. Para ma też syna Henry’ego, który przyszedł na świat w 2007 roku. Hazel i Phinnaeus zadebiutowali wraz z mamą na okładce "People" w wieku 3-miesięcy. Julia Roberts i jej mąż Daniel Moder sporadycznie dzielą się zdjęciami dzieci w mediach społecznościowych. W trakcie pandemii przeprowadzili się z Los Angeles do San Francisco. Julia Roberts mieszka z dziećmi i mężem w wiktoriańskim domu za ponad 8 mln dolarów w dzielnicy Presidio Heights. Rodzina aktywnie spędza czas: grając w krykieta, pływając w oceanie czy jeżdżąc na rowerach.

Kim jest ojciec dzieci Julii Roberts?

Julia Roberts od 20 lat jest żoną operatora Daniela Modera. Para poznała się w 2000 roku trakcie kręcenia filmu "The Mexican". Oboje byli wtedy w związkach. Aktorka związana była z aktorem Benjaminem Brattem, a pracujący jako kamerzysta Daniel Moder był mężem Very Steimberg. Julia Roberts po głośnym rozwodzie wyszła za nowego partnera na ranczu w Nowym Meksyku w 2002 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Lionel Hahn/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości