Julia Rosnowska urodziła. Pokazała rozczulające zdjęcie z dzieckiem

Julia Rosnowska z dzieckiem
Julia Rosnowska z dzieckiem
Źródło: Cezary Piwowski
Julia Rosnowska jest znaną polską aktorką. Teraz podzieliła się z fanami radosną nowiną. 32-latka powitała na świecie drugie dziecko. Internauci gratulują. 

Julia Rosnowska jest córką aktorki Bernadetty Machały-Krzemińskiej i scenarzysty filmowego Stanisława Krzemińskiego. Sławę zyskała dzięki tytułowej roli "Julii" w serialu TVN, po której jej kariera nabrała tempa. Teraz aktorka ma prawdziwy powód do radości.

Julia Rosnowska urodziła drugie dziecko

Kilka miesięcy temu 32-latka poinformowała, że wraz z ukochanym spodziewa się drugiego dziecka. Dodała zdjęcie w zaawansowanej ciąży i napisała:

"Myślałam, że już wiem co i jak, a jest zupełnie inaczej niż za pierwszym razem".

"Mniejszy Człowiek jest z nami od kilku dni i szukamy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie. Ale zostaje przeogromna wdzięczność. Wdzięczność dla ludzi, którzy ze mną byli i pomogli Mniejszemu i mi przejść przez ten portal. Wdzięczność, że wszystko potoczyło się najpiękniej, jak mogło w zastanych okolicznościach" - zaczęła aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Rosnowska o wdzięczności

Dalej dodała:

"Wdzięczność, że znów było mi dane poczuć, jak to jest być częścią kontinuum. Wdzięczność dla mnie samej, bo umiałam o siebie zadbać. Wdzięczność dla mojego ciała, że wykonało taką niewiarygodną pracę przez te 9 miesięcy i jeszcze bardziej niesamowitą przez te ostatnich kilka godzin w porodzie. I że teraz w połogu nadal tak ciężko pracuje. Kocham Cię ciało. Jesteś wspaniałe. No i też wdzięczność, bo takie dziś piękne słońce. Trochę może patetycznie, ale jak rodzą się człowiek i rodzic to ciężko nie być ciut patetycznym" - zakończyła.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami dla pary.

"Wszystkiego najlepszego dla was", "Dużo szczęścia kochani", "Dużo zdrowia dla was", "Świetna wiadomość" - czytamy.

My również dołączamy się do gratulacji. Mamie i maluszkowi życzymy wszystkiego dobrego.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowski/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości