Zofia Zborowska-Wrona śpiewa córce. Fani zachwyceni: Dlaczego nie ma jakiegoś singla?

Zofia Zborowska-Wrona
Zosia Zborowska-Wrona śpiewa córeczce. Urocze nagranie podbija Internet
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona niedawno została mamą. Mała Nadziejka całkowicie zawróciła w głowie rodzicom i internautom. Aktorka opublikowała filmik nagrany podczas zabawy z dzieckiem. "Jak dobrze, że moja córeczka nie słyszy, jak Ty ładnie śpiewasz" - napisała w komentarzu jedna z obserwatorek.

Zofia Zborowska-Wrona niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych długimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Jak twierdzi, nigdy nie sądziła, że będzie umiała tak mocno kogoś kochać. W opublikowanym na Instagramie filmie doskonale widać tę matczyną miłość. Internauci zakochali się w tym sielankowym obrazku oraz głosie aktorki.

Zofia Zborowska-Wrona śpiewa córeczce

- Naduś ma już ponad pół roku, a mnie każdego dnia zalewa coraz większa fala miłości do niej. W życiu nie sądziłam, że można tak kochać. Że w ogóle taki "rodzaj" miłości istnieje. Tak zupełnie inny, tak intensywny, tak przerażony i zajarany jednocześnie. Każdy jej uśmiech i chichot roztapia moje serce i sprawia, że jestem w stanie powtórzyć jakąś czynność kolejne 60 tysięcy razy byle tylko usłyszeć raz jeszcze to słodkie "hyhy". A dlaczego o tym piszę? Bo poza ogromem miłości, który dostaje od nas ta mała istotka, chcemy też jej dać maksimum bezpieczeństwa. Dlatego co pół roku odnawiamy KURS PIERWSZEJ POMOCY dla nas, obydwu babć i niani - napisała w poście na Instagramie Zofia Zborowska-Wrona.

Aktorka kilka godzin po wpisie o miłości do dziecka opublikowała wideo. Obserwatorzy już od pierwszych sekund zachwycają się rodzinnym, sielankowym obrazkiem oraz pięknym śpiewem.

- Ja pytam, dlaczego nadal nie ma jakiegoś singla?! Płyty? - zapytała jedna z internautek.

- Ulubiona kołysanka mojego syna w Twoim wykonaniu nabiera nowego znaczenia - skomentowała inna fanka aktorki.

Olga Pilewicz o prowadzeniu ciąży w Polsce
Olga Pilewicz o prowadzeniu ciąży w Polsce
Olga Pilewicz niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Miss Polski 2018 ujawniła, jak w czasie ciąży wyglądała dostępność lekarzy i badań.
Źródło: Co za Tydzień

Zofia Zborowska-Wrona - ciąża i macierzyństwo

Zofia Zborowska-Wrona jako jedna z pierwszych polskich aktorek zaczęła głośno i jawnie walczyć z komentarzami dotyczącymi wyglądu. Hejt dotknął ją szczególnie mocno podczas ciąży. Czara goryczy przelała się, co zaowocowało wieloma pięknymi inicjatywami dotyczącymi akceptacji i kultury w mediach społecznościowych. W wywiadzie z Martyną Wojciechowską przyznała, że czekając na narodziny córeczki, przechodziła poważne problemy i martwienie się o własny wygląd było najmniejszym z nich.

- Powiem to, chociaż wiem, że będą nagłówki. Ja wtedy miałam czerniaka w ciąży i przechodziłam przez bardzo, bardzo trudny czas. Ostatnia rzecz o jakiej myślałam, to jak wyglądam. Chciałam iść na zapiekankę, to poszłam na zapiekankę. Na szczęście to wszystko dobrze się skończyło-wyznała Zofia Zborowska-Wrona w wywiadzie. Nadziejka, jak i jej mama obecnie czują się dobrze, a my możemy cieszyć się uroczymi filmami uchylającymi rąbka domowej tajemnicy.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości