Julia Wieniawa chciała poprawić urodę. "Nienawidziłam swojego nosa"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Julia Wieniawa miała kompleksy

Julia Wieniawa kiedyś nie lubiła swojego nosa, jednak nigdy nie zdecydowała się na jego operację. Młoda celebrytka przyznała, że patrzyła w lustro i nienawidziła tej części swojego ciała. Wówczas z pomocą przyszedł jej tata, który opowiedział jej historię Jennifer Grey.

Karolina Korwin Piotrowska w poście na Instagramie przypomniała historię Jennifer Grey, amerykańskiej aktorki, która zyskała wielką sławę dzięki roli Baby w "Dirty Dancing". Gwiazda wyróżniała się na tle innych ze względu na swój charakterystyczny nos, który w końcu zdecydowała się zoperować. Po latach przyznała, że popełniła ogromny błąd, a sam zabieg niemalże zniszczył jej karierę. Do dyskusji na profilu Karoliny krowin Piotrowskiej włączyła się Julia Wieniawa, która opowiedziała o swoich doświadczeniach. 

Julia Wieniawa o kompleksach. "Patrzyłam w lustro i nienawidziłam swojego nosa"

Karolina Korwin Piotrowska, przytaczając historię Jennifer Grey, wspomniała także o swoich znajomych, którzy namawiają ją na poprawę urody. 

"To opowieść o tym, czym często kończy się niezgoda na samą siebie i uleganie 'dobrym radom'. To była oryginalna, jedna na miliard i świetna dziewczyna. W jednej chwili zlała się z tłem podobnych do siebie jak klony kobiet o równych, idealnych nosach. Pozdrawiam 'koleżanki', które dzwoniąc do mnie po długim niesłyszeniu się, zapraszają mnie na operację opadających powiek. W du*ę to sobie wsadźcie. Dokładnie tam. Takie słowa są jak rak" - zakończyła. 

Pod postem dziennikarki głos postanowiła zabrać Julia Wieniawa. Młoda celebrytka przyznała, że miała kompleksy. W końcu jednak udało jej się pokochać siebie taką, jaka jest. Pomógł jej w tym jej tata, który również opowiedział jej historię Jennifer Grey. 

"Zawsze tata mi opowiadał tę historię, kiedy patrzyłam w lustro i nienawidziłam swojego nosa" - skomentowała Julia Wieniawa.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

"Nie czułam się dobrze w swoim ciele"

To nie pierwszy raz, gdy młoda celebrytka przyznała publicznie, że miała problem z zaakceptowaniem własnego wyglądu. Dziś Julia Wieniawa przez wielu jest uważana za ikonę stylu i prawdziwą piękność, jednak ona sama tego początkowo nie dostrzegała.

"Myślę, że czasami te mocne makijaże u różnych dziewczyn są wyrazem kompleksów. Bo u mnie też były. Pamiętam, jak robiłam sztuczne rzęsy (…). Myślałam, że nikt nie zauważy. Teraz jak patrzę na swoje zdjęcia, to łapię się za głowę. Nie czułam się dobrze w swoim ciele, więc tym wszystkim zakrywałam te mankamenty i jakieś takie kompleksy, których nie lubiłam" - powiedziała kilka lat temu w rozmowie z Jastrząb Postem.

Kompleksy zniknęły, gdy Julia Wieniawa zaczęła regularnie ćwiczyć i przestrzegać zdrowej diety.

"Chcę emanować tą swoją naturalnością i mniej się zakrywać (...). Uważam, że wtedy nie byłam tak znającą swoją wartość kobietą i tak wolałam się zamalować i trochę się kryłam pod tą maską" - tłumaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości