Gwiazdy

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem? Dodali zaskakujące zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Kiedy w mediach coraz głośniej było o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, para dodała na Instagramie wspólne zdjęcie z wypadu na Halloween do Londynu. Podpis nie pozostawia jednak wątpliwości.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki długo ukrywali to, że są parą, choć plotki o ich związku długo krążyły po sieci. Teraz w dość zaskakujący sposób poinformowali, że nie są już razem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dodali na Instagramie zdjęcie z Londynu. Pretekstem do wspólnego wyjazdu okazała się impreza halloweenowa. Na fotografii widzimy, jak pozują w windzie. Influencerka ma na sobie perukę, a aktor odcisk szminki na policzku. W opisie pod zdjęciem para przekazała fanom, że podjęła decyzję o rozstaniu. Zaznaczyli jednak, że nadal pozostają w przyjacielskich relacjach.

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!" - napisali byli partnerzy pod zdjęciem.

Fani pary spekulowali, że być może wyznanie jest żartem halloweenowym.

"Jak dla mnie są razem, a to ironia", "Oby to był psikus", "Nie wiem, ale ja to odbieram jako ironię i dalej są razem" - czytamy w komentarzach pod fotką pary.

Nie zabrakło też komentarzy od obserwatorów, którzy chwalą parę za odwagę i wzajemny szacunek.

"Klasa sama w sobie", "I to jest najważniejsze. Szacunek po rozstaniu i dojrzałe zakończenie relacji", "Smutna informacja. Wszystkiego dobrego dla Was obojga" - piszą fani pary na Instagramie.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - historia miłości

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zostali parą w 2020 roku, jednak poznali się kilka lat wcześniej.  Pod koniec 2016 roku Julia Wieniawa została dziewczyną Antka Królikowskiego. Byli oni jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Po dwóch latach w ich związku nastąpił kryzys. Nikodem Rozbicki pocieszał koleżankę po fachu, ale tylko po przyjacielsku.

Po rozstaniu z Antkiem Królikowskim Julia Wieniawa rzuciła się w ramiona Aleksandra Milwiwa-Barona. Ich relacja nie przetrwała zbyt długo. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ujawnili publicznie swoje uczucie w styczniu 2021 roku, choć już wcześniej byli razem. Ich związek trwał dwa lata. W tym czasie adoptowali nawet pieska Bowiego. Zobaczcie zdjęcia, którymi dzielili się z fanami:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości