Gwiazdy

Nena Gessler-Szeląg wygląda jak mała Lara? Córka Magdy Gessler zestawiła zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Lara Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jej córka Nena to jej kopia

Lara Gessler często słyszy od swoich obserwatorów, że jej córka Nena jest bardzo podobna do swojego taty, a wręcz jest kopią Piotra Szeląga. Córka Magdy Gessler postanowiła, że udowodni fanom, że nie jest to do końca prawda. Pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. To dopiero zaskoczenie!

Lara Gessler i Piotr Szeląg mają dwójkę dzieci. Dwa lata temu powitali na świecie córeczkę Nenę, a do siostrzyczki niedawno dołączył brat Bernard. Córka Magdy Gessler pokazuje dzieci w mediach społecznościowych. Jej fani mogą obserwować, jak maluszki się zmieniają. Nena miała wyprawione przyjęcie urodzinowe u swojej babci. Internauci znów pisali, że jest bardzo podobna do swojego taty. Sami to oceńcie.

Krzysztof Skórzyński o dzieciach. "Dzieci wychowują też rodziców"
Krzysztof Skórzyński o dzieciach. "Dzieci wychowują też rodziców" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler udowodniła, że córka jest do niej podobna

"Nena podobna do taty", "kopia tatusia" - czytała Lara Gessler pod swoimi postami na Instagramie. Gwiazda pokazała, że dziewczynka może i jest podobna do ojca, ale po mamie też odziedziczyła pewne cechy wyglądu. A może nawet jej córka jest do niej bardziej podobna niż do Piotra Szeląga?

Lara Gessler pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa i zestawiała je z fotografią córki. InstaStories podpisała hasztagiem, w którym przekazała: "Tak, moja córka jest do mnie podobna".

Lara Gessler udowodniła, że córka jest do niej podobna
Lara Gessler udowodniła, że córka jest do niej podobna Lara Gessler udowodniła, że córka jest do niej podobna Źródło: Instagram @lara_gessler

Lara Gessler wspomina swoje dzieciństwo. Na co pozwalali jej rodzice?

Lara Gessler jest mamą, która pozwala swojej córce poznawać świat swoimi sposobami. Oczywiście czuwa nad bezpieczeństwem swoich dzieci, ale nie przejmuje się, gdy np. się pobrudzą. Gwiazda wspomina swoje dzieciństwo.

"Bardzo się cieszę, że rodzice pozwalali mi się brudzić, skakać po kałużach, ubierać się na wzór i podobieństwo mojego o siedem lat starszego brata, chodzić po drzewach. Być dzieckiem tak, jak to czułam. Wszystko pod ich czułym okiem" - wspomina Lara Gessler. 

Mama Neny podzieliła się z fanami wzruszającym wyznaniem. Było to jeszcze przed urodzeniem synka.

Teraz patrzę, jak Nena poznaje świat i totalnie mnie to rozczula. Kocham być mamą. Kocham mieć takiego wspaniałego męża i tatę dla Neny, jakim jest Piotr i kocham tego małego ludzika. Moją dzielną maluszkę

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości