Julia Wieniawa komentuje konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber. "Dziewczyny potrafią być okrutne"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Julia Wieniawa komentuje konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber

Julia Wieniawa podzieliła się swoją opinią na temat ostatniej awantury między Hailey Bieber a Selena Gomez. Opowiedziała na InstaStory o trudnych doświadczeniach z czasów szkolnych. Aktorka zdradziła, że była przedmiotem drwin ze strony swoich koleżanek z klasy.

Julia Wieniawa nie pozostała obojętna na medialną burzę wywołaną przez konflikt pomiędzy Seleną Gomez i Hailey Bieber. Na swoim profilu na Instagramie aktorka podzieliła się własnymi przeżyciami z czasów szkolnych, kiedy to również doświadczała znęcania się ze strony niektórych koleżanek z klasy. Zdradziła, że takie sytuacje sprawiły, że nigdy więcej nie chciałaby wrócić do szkoły. To niepodważalny dowód na to, że słowa mogą ranić równie mocno jak cios pięścią, a przemoc słowna nie jest żartem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber - o co chodzi?

W świecie celebrytów plotki, kontrowersje i skandale są normą, a ostatnio tematem numer jeden stała się drama między Seleną Gomez a Hailey Bieber. Obie te dwie piękne panie były partnerkami Justina Biebera. Dużo mówiło się, że istnieje jakiś konflikt między nimi, ale żadna z nich nie zabrała publicznie głosu w tej sprawie. Jednakże, internauci nie przestają drążyć tematu i szukać informacji na ten temat.

Ostatnio wydawało się, że między gwiazdami nie ma żadnego napięcia. Selena Gomez i Hailey Bieber spotkały się na Academy Museum Gala 2022 w Los Angeles i zostały sfotografowane w przytulnym uścisku. Fotograf Tyrell Hampton opublikował to historyczne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, co wzbudziło sporo emocji wśród fanów.

Sielanka nie trwała jednak długo. Aferę zapoczątkowała publikacja zdjęć Seleny Gomez, na których odważnie prezentowała krągłości w stroju kąpielowym. Aktorka coraz częściej pokazywała się bez makijażu i otwarcie mówiła o cielesności. Niestety na hejt nie musiała długo czekać. Nie zrażona nim, Selena Gomez walczyła z negatywnymi komentarzami i broniła swojego prawa do wyboru, jak ma wyglądać jej ciało.

Jednakże kropla przelała czarę i spór między Seleną Gomez a Hailey Bieber wybuchł na nowo. Modelka opublikowała na Tik Toku filmik z tekstem sugerującym, że aktorka zasłużyła na hejt. Chociaż filmik szybko został usunięty z platformy, fani zaczęli spekulować, że odnosi się on do kłopotów, z którymi zmagała się Selena Gomez. Słynna aktorka zareagowała na ten atak mocnymi słowami i zachęcała wszystkich do szacunku dla innych ludzi.

Wojna między Seleną Gomez a Hailey Bieber trwa w najlepsze, a internauci nie przestają wypatrywać kolejnych ognisk konfliktu. Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie z serii "Drop The Mic", na którym żona Justina Biebera reaguje na wspomnienie o Taylor Swift gestem, który można określić jedynie jako odruch wymiotny. Co ciekawe, wokalistka jest długoletnią przyjaciółką Seleny Gomez, która towarzyszyła jej w najtrudniejszych momentach. Zdenerwowana aktorka skomentowała sytuację w mocnych słowach, wyrażając swój żal wobec zachowania Hailey Bieber.

Spór między Seleną Gomez i Hailey Bieber wzbudził spore poruszenie w mediach społecznościowych. Aktorka postanowiła na jakiś czas wycofać się z mediów społecznościowych. Fani Seleny Gomez zaczęli zaś masowo rezygnować z obserwowania konta Hailey. Także wiele znanych osób, takich jak Demi Lovato, Miley Cyrus czy Jennifer Lopez, dołączyło do grona tych, którzy nie chcą obserwować poczynań żony Justina Biebera. Można więc powiedzieć, że modelka poniosła już pierwsze konsekwencje swojego zachowania.

Julia Wieniawa była wyśmiewana w szkole

Julia Wieniawa postanowiła przemówić na temat gorącej dyskusji w mediach społecznościowych, związanej z kontrowersyjną awanturą między Seleną Gomez a Hailey Bieber. We wpisie na InstaStories aktorka zdecydowała się podzielić także własnymi bolesnymi doświadczeniami z czasów szkolnych. W gimnazjum spotkała się z podobnymi złośliwościami ze strony koleżanek z klasy, co spowodowało, że nigdy więcej nie chciałaby do tamtej szkoły wrócić. To smutne, że nawet w tak młodym wieku Julia musiała zmagać się z takimi trudnościami. Aktorka wyznała, że jest po stronie Seleny Gomez, a w gimnazjum często doświadczała złośliwości ze strony koleżanek.

"Ja też team Selena. Aż przypomniały mi się moje dramy w gimnazjum, jak koleżanki potrafiły mnie tak słabo potraktować albo szydzić ze mnie lub innych na korytarzu ze mnie, lub innych w grupkach na korytarzu. Thanks God, że już nie chodzę do szkoły. Dziewczyny potrafią być okrutne. Ale w sumie nie trzeba być w szkole, żeby niektóre dorosłe kobiety nadal zachowywały się jak dzieci" - napisała na Instagramie

Julia Wieniawa była wyśmiewana w szkole
Julia Wieniawa była wyśmiewana w szkole Julia Wieniawa była wyśmiewana w szkole Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

Pozostałe wiadomości