Julia Wieniawa o relacji ze swoim ojcem. Dementuje plotki o konflikcie rodziców

Julia Wieniawa o relacji z ojcem. Tata aktorki jest artystą
Julia Wieniawa o relacji z ojcem. Tata aktorki jest artystą
Źródło: MWMEDIA
Wiemy, że Julia Wieniawa-Narkiewicz jest bardzo blisko ze swoją mamą Martą. Kobieta wspiera swoją córkę w życiu prywatnym i ma na nią oko w show-biznesie, ponieważ jest jej menedżerką. Co wiadomo o ojcu Julii Wieniawy? Młoda aktorka opowiedziała o relacji z tatą, który również jest artystą.

Rodzice Julii Wieniawy są po rozwodzie. Aktorka ma przyrodnie siostry od strony mamy: Wiktorię i Kornelię, a od strony taty: Alicję, która również ma za sobą kilka ról serialowych. Sprawdźcie, kim jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz i czy czuje się w cieniu sławnej siostry. Julia Wieniawa rzadko udostępnia zdjęcia ze swoim biologicznym ojcem. Jednak w najnowszym wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" opowiedziała o relacji ze swoim tatą.

Kim jest biologiczny ojciec Julii Wieniawy? Aktorka wspomina dzieciństwo

Biologiczny ojciec Julii Wieniawy jest artystą plastykiem. Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest absolwentem Wydziału Grafiki PWSSP w Łodzi. Uzyskał tytuł doktora na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. W dorobku artystycznym posiada kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych. Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek. "Pejzaż w remoncie" to tytuł jego nowej wystawy. Na wydarzeniu wspierała go córka, a jej towarzyszyła kamera "Dzień dobry TVN". Julia Wieniawa w rozmowie z Mateuszem Hładkim przyznała, że ceni talent ojca.

"Julia od dziecka jeździła ze mną na plenery, które organizowaliśmy sobie w dużych gronach. Zawsze była najmłodsza, ale zadawała się wyłącznie ze starszymi, ponieważ rówieśnicy ją nudzili" - zaznaczył tata aktorki.

Julia Wieniawa uzupełniła wypowiedź ojca. Wspominała czasy, gdy była małą dziewczynką zapatrzoną w swój autorytet.

"Zawsze lubiłam kolegować się ze starszymi, bo więcej mogłam się od nich dowiedzieć. Byłam taką córeczką tatusia, profesora, dla uczestników tego pleneru, ale robiłam najwięcej obrazków" - wyjaśniła gwiazda.

mask singer_karwan_o corce
Anna Karwan o córce Oliwii. Czy dziewczynka pójdzie w ślady mamy?
Anna Karwan w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej córeczce i niezwykłej rodzinie, jaką udało się jej stworzyć.

Julia Wieniawa o kontakcie z tatą. Czy mieli kryzys w relacji ojciec-córka?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Julia Wieniawa postanowiła zdementować plotki o tym, że jej rodzice nie dogadują się po rozwodzie. Przytoczyła historię, która ją zdziwiła i zirytowała.

"Kiedyś przeczytałam, że moja mama z racji tego, że jest moją menedżerką, ustala spotkania z moim tatą. To jest taki absurd" - stwierdziła Julia Wieniawa.

Tata aktorki i wokalistki potwierdził, że ma ze swoim dzieckiem stały kontakt i zawsze służy ukochanej córce radą.

"Świetnie się rozumiemy, Julia powierza mi od czasu do czasu jakieś swoje emocje związane z zawodem i vice versa" - powiedział Konrad Wieniawa-Narkiewicz w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Julia Wieniawa ceni środowisko swojego taty. Krytycznie oceniła świat, wokół którego sama się obraca.

"Nie jest z tego zepsutego świata show-biznesu, bo ja uważam, że to jest bardzo zepsuty świat. A wydaje mi się, że tata reprezentuje zupełnie inne środowisko i fajnie się w nim czasem znaleźć" - oceniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: "Dzień dobry TVN"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości