Córka Michała Wójcika o najtrudniejszym doświadczeniu. "Nie jest z tym łatwo"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Czajkowska
Julia Wójcik w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice takie dzieci?"

"Ogień pytań" w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
wideo 2/9

Julia Wójcik jest córką słynnego artysty kabaretowego Michała Wójcika. W ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" zmierzyła się z pytaniami dotyczącymi jej życia. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opowiedziała m.in. o najtrudniejszym doświadczeniu. Zdradziła, za co ceni najbardziej swojego tatę i powróciła wspomnieniami do swojego dzieciństwa.

Julia Wójcik jest najstarszą pociechą Michała Wójcika znanego z kabaretu Ani Mru-Mru. W pierwszej części cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" mówiła o relacji z tatą, który rzadko bywał w domu z powodu ciągłych występów na estradzie.

"Wychowywałam się bez ojca, mimo wszystko tata starał się być na tyle, ile mógł, przyjeżdżać, odwiedzać, spędzać ze mną czas, zabierać na zakupy, kino, kolacje itd., ale wiadomo, tego czasu się nie nadrobi. Większość czasu spędzałam z dziadkami, jego rodzicami, mama musiała też pracować, a ja odnalazłam wtedy pływanie, większość czasu spędzałam w wodzie. O 6 rano do wody, na 8 do szkoły, o 15 znowu do wody i dzień się kończył" — wspominała w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia Wójcik w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice takie dzieci?"
Julia Wójcik w ogniu pytań. "Jacy rodzice takie dzieci?" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Jacy rodzice, takie dzieci?". Julia Wójcik odpowiada na pytania

Julia Wójcik opowiedziała o najtrudniejszej rzeczy, z jaką musiała się zmierzyć w swoim życiu. Córka Michała Wójcika przyznała, że było ich całkiem sporo. Ale wskazała czas, w którym trafiła do szpitala. Największą pasją kobiety jest pływanie, ale niestety musiała z niego zrezygnować przez kontuzję.

- Lekarz powiedział: "albo pani rezygnuje, albo widzimy się na stole operacyjnym". To było chyba najcięższe w moim życiu. Jestem w trakcie rehabilitacji, nie jest z tym łatwo - przyznała.

Julia Wójcik zmierzyła się z "ogniem pytań". Została poproszona o wskazanie tego, co najbardziej ceni w swoim tacie oraz tego, co przyprawia ją w jego zachowaniu o zawrót głowy.

- Doceniam to, że jest zabawny, to jest u niego we krwi. Potrafi dosłownie jednym zdaniem sprawić mi uśmiech na twarzy. A ta druga cecha teraz nie przychodzi mi do głowy - wyznała ze śmiechem.

Julia Wójcik wspomina dzieciństwo

Julia Wójcik opowiedziała też o swoim dzieciństwie. Wspomina najzabawniejszą historię z tego okresu.

- W pewnym okresie byliśmy z moim bratem ciotecznym nierozłączni. Ciocia nam to zawsze opowiadała, że brat wsadził mnie do piekarnika, do pralki, chciał już odpalać, ale w ostatniej chwili się wyłączyło. Jak to bajki wpływają na wyobraźnię — chcieliśmy też z parasolką z balkonu skakać - wspomina z humorem Julia Wójcik.

Na koniec córka Michała Wójcika została zapytana o to, gdzie widzi się za 10 lat. Z pokorą przyznała, że o tym nie myśli, bo skupia się na tym, co tutaj i teraz.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości