Roksana Węgiel tańczy z księżmi. Nagranie podbija sieć. "Człowieku naucz się tańczyć, bo..."

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Roksana Węgiel tańczy z księżmi na TikToku

Roksana Węgiel wierzy w Boga, a w wywiadach głośno mówi o tym, że czuje potrzebę chodzenia do kościoła. 18-letnia wokalistka wystąpiła w filmiku znanego księdza-influencera. Na TikToku możecie zobaczyć ich taniec. Fani są zachwyceni.

Roksana Węgiel niedawno wkroczyła w dorosłość. Dorastała na oczach fanów i właśnie dlatego zmiana jej wizerunku z nastolatki na kobietę wzbudza ogromne emocje. Piosenkarka jest w związku ze starszym od siebie ukochanym, ale z dojrzałością mówi o miłości. Roksana Węgiel jest też osobą wierzącą i chętnie opowiada o swojej relacji z Bogiem i duchownymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel tańczy z księżmi na TikToku

Pewien TikTok stał się niedawno hitem sieci. Ksiądz Sebastian Picur głosi wiarę m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nagrał filmik z innym duchownym, na którym wystąpiła również Roksana Węgiel. Duchowni i wokalistka tańczą w rytm wesołej piosenki.

"Człowieku, naucz się tańczyć, bo aniołowie w niebie nie będą wiedzieli, co z tobą zrobić" - św. Augustyn

Internauci są zachwyceni tańcem młodej gwiazdy z księżmi.

"Takich księży właśnie potrzeba" - czytamy w komentarzach.

"Ja, 30-letnia baba aż się uśmiechnęłam, widząc tak różnych twórców razem, bardzo fajnie" - piszą inni.

Ksiądz Sebastian Picur docenił wiarę Roksany Węgiel, gdy gwiazda opublikowała życzenia na Wielkanoc. Według niego dała wtedy piękne świadectwo, pisząc o tym, aby skupić się na przeżywaniu świąt z najbliższymi i zrozumieniu, o co w nich naprawdę chodzi.

Roksana Węgiel wierzy w Boga. Co sądzi o chodzeniu do kościoła?

Roksana Węgiel chodzi do kościoła dla Boga, nie da instytucji. Właśnie to podkreśla w każdym wywiadzie. Okazało się, że gwiazda uczestniczy we mszy ze swoimi znajomymi.

"Trzeba trochę przełamać ten stereotyp Kościoła, bo każdy myśli, że jak ktoś chodzi do kościoła, to jest po prostu jakimś starym wapniakiem. Chodzę do kościoła z moją ekipą, która jest bardzo, że tak powiem, współczesna i totalnie to są super ziomale, więc trzeba trochę uświadamiać ludzi, że ten Kościół może być czymś bardzo umacniającym" – powiedziała w programie internetowym "Obgadane".

Artystka przekonuje, że można znaleźć w kościele księży z powołaniem, którzy mają podejście do młodzieży i nie tylko. Nie odczuwa żadnego przymusu, aby brać udział w niedzielnej mszy, robi to dla siebie. Gwiazda podkreśla, że odcina się od tematów politycznych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości