Justyna Kowalczyk udostępniła niepublikowane wcześniej nagranie z mężem. Chwyta za serce

Justyna Kowalczyk-Tekieli
Justyna Kowalczyk-Tekieli
Źródło: MWMEDIA
Justyna Kowalczyk-Tekieli od kilku miesięcy przechodzi żałobę po śmierci męża Kacpra Tekielego. Teraz sportsmenka w rocznicę urodzin ukochanego udostępniła wcześniej niepublikowane nagranie z mężem. Zobaczcie sami.

Justyna Kowalczyk przeżyła tragedię. 17 maja tego roku ukochany mąż i ojciec jej synka Kacper Tekieli zginął przysypany lawiną w Szwajcarii. Alpinista miał zaledwie 38 lat. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całym światem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ODESZLI_POLSKA_2023
Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Justyna Kowalczyk pożegnała Kacpra Tekielego

Justyna Kowalczyk długo nie zabierała głosu, aż w końcu zaczęła dzielić się z internautami wpisami dotyczącymi kruchej granicy między życiem a śmiercią. 30 maja odbył się pogrzeb Kacpra Tekielego, który miał charakter świecki.

Justyna Kowalczyk zdecydowała się zabrać na nim głos, a jej przemówienie było niezywkle poruszające.

"Byłam żoną alpinisty. Nie unikaliśmy trudnych rozmów, żadne z nas nie uciekało od śmierci. Byliśmy świadomi, co może się wydarzyć. Chciał wejść na wszystkie czterotysięczniki przed 'czterdziestką'. Jestem szczęściarą, że mogłam mu towarzyszyć w tym wszystkim i być obok niego. Miałam czas się z nim pożegnać. Ma wspaniałych przyjaciół. Nigdy nie zapomnę, jak rzuciliście wszystko i pojechaliście szukać mojego męża" - mówiła.

Wdowa po Kacprze Tekielim zapowiedziała także, że wraz z synkiem będą żyć tak, jak nauczył ją mąż.

"Wiem, że Kacper dla was zrobiłby to samo. Będziemy żyć, tak jak nauczył nas Kacper. Będziemy jeździć i zdobywać świat. Hugo miał cudownego tatę" - wyznała.

Justyna Kowalczyk pokazała niepublikowane wcześniej nagranie z mężem

Kilka miesięcy po śmierci Kacpra Tekielego Justyna Kowalczyk wraz z przyjaciółmi i rodziną postanowili upamiętnić zmarłego alpinistę. Z tego powodu odsłonili tablicę na Tatrzańskim Symbolicznym Cmentarzu pod Osterwą. Uroczystość miała miejsce w sobotę 23 września, jednak dopiero teraz sportsmenka pokazała zdjęcie.

"Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wczoraj byli tam ze mną i Hugonkiem" - napisała.

Justyna Kowalczyk nieustannie dba, aby pamięć o jej mężu przetrwała. Teraz z okazji rocznicy jego 39. urodzin sportsmenka podzieliła się w sieci rozczulającym nagraniem, na którym widzimy szczęśliwego Kacpra Tekielego, spacerującego po górach.

"Dzisiaj 39 lat skończyłby najlepszy człowiek, jakiego poznałam" - czytamy.

Justyna Kowalczyk-Tekieli uczciła pamięć o mężu
Justyna Kowalczyk-Tekieli uczciła pamięć o mężu
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości